Наші статті та поради

Наші статті та поради

СЕКРЕТИ ПРАВИЛЬНОГО ШОППІНГУ

Усе жінки роблять це- ходять по магазинах і купують, купують, купують... Похід по магазинах за покупками жіночого одягу для представниць прекрасної статі завжди був улюбленим заняттям. Процес відновлення гардероба викликає позитивний, гарний настрій. "Правильний шоппінг"- це високе мистецтво, що вимагає правильної підготовки.

Правильний шоппінг

Якщо ми все-таки шопінгуєм самостійно, краще врахувати кілька важливих моментів, які допоможуть вам грамотно підібрати ПОТРІБНІ речі. 1. Похід по магазинах — подія, яка коштує того, щоб присвятити йому цілий день. Завжди потрібно чітко знати за чому йдеш у магазин: костюм, сумочка, туфлі, блузка, колготки...

Правильно робимо покупки в інтернет магазинах

Не секрет, що витрати на функціонування інтернет-магазину суттєво нижче, чим звичайного магазину. Тому й ціни в інтернет-магазині суттєво нижче. Швидше за все, багато з вас чули про те, що існують інтернет-магазини, але деякі пробували купити. Постараємося розібратися, як оцінити надійність інтернет-магазину, як правильно зробити покупки й що зробити, щоб товар вам скоріше був доставлений.

Як вибрати зручне й практичне взуття?

Взуття - не менш важливий елемент гардероба, чому одяг. Вона не тільки надає красу ногам, але й забезпечує комфорт пересувань, а також захищає наші ніжки від зовнішніх впливів. Вибирати взуття потрібно залежно від її призначення - зручна й легка для прогулянок, вишукана для світських вечірок, стругаючи - для ділових зустрічей.

Сім порад, як дешево купити якісний одяг через інтернет?

Видалося б, навколо стільки магазинів з модним одягом - на будь-який смак і гаманець. Навіщо ризикувати, купуючи щось через інтернет? Замовляти речі віртуально віддає перевагу тим, хто живе в глибинці, але не прагне носити таку ж кофточку, яку носять ще 10 подружок. Також користуються модними сайтами дівчини, які шукають якусь конкретну річ.

Як вибрати надійного туроператора?

Якість вашого відпочинку прямо залежить від того, якого туроператора ви виберете. Однак складно визначити, яка турфирма краще й надійніше, особливо якщо ви подорожуєте в перший раз. Починаючі туристи часто не знають яке запитання поставити, як оцінити ступінь надійності організації.

Як вибрати тепле зимове взуття?

Задуматися про придбання теплих зимових чобітків випливає ще восени - тоді у вас буде набагато більше часу для того, щоб зробити вибір, та й асортименти товарів набагато різноманітніше до початку зими. Але навіть якщо ви злегка запізнилися з покупкою, не слід зневірятися. На сучасному взуттєвому ринку представлені різноманітні моделі, з натуральної шкіри або зі штучної, з хутряною підбивкою або устілками і т.д.

10 вивертів маркетологів. Як не попастися ?

Похід по магазинах останнім часом перетворився в самий справжній квест. Нас раз у раз нахабне й не соромлячись обманюють у магазинах, додаючи в касовий чек зайвий товар і виставляючи на прилавки прострочені продукти. Пропоную вам ознайомитися з вивертами й хитростями маркетологів на прикладах. Знайомтеся, це звичайний літровий пакет молока: Перевірка на уважність: там 900 грам.

Holiday Shopping, або мистецтво купувати по-американски

У передсвяткові дні Америка зривається з гальм, тобто починає скуповувати в магазинах усі й не перебираючи. І справа не тільки в тому, що прийшов час для подарунків - дешево!!! Уже другий рік Америка намагається видертися із кризи, особливо це позначилося на покупній здатності населення - вона дуже низька.