Бренди по тагу: інтернет бренди

Бренди по тагу:
інтернет бренди

Bing

Bing — пошукова система від Microsoft, була офіційно представлено 28 травня 2009-го року СЕО (генеральним директором) Microsoft Стивом Балмером (Steve Ballmer) на конференції All Things Digital у Сан Диего. Повноцінно функціонувати в мережі Bing почав через кілька днів після цієї події — 3-го червня 2009-го року.

Firefox

Phoenix - FirebirdFenecРання версіяFirefox 3.5 Безкоштовний браузер, розроблювальний і розповсюджуваний Mozilla Corporation — дочірньою компанією некомерційної організації Mozilla Foundation. Цей браузер є, по суті своєю, реінкарнацією колись найпопулярнішого Netscape Navigator, що впав у боротьбі з Micrsoft і її Internet Explorer (IE).

Gmail

Безкоштовний поштовий сервіс, надаваний компанією Google. На думку багатьох користувачів, уважається найбільш зручним із усіх існуючих на сьогоднішній день послуг електронної пошти. Gmail відрізняється деякими особливостями, які роблять роботу з ним не тільки зручної, але й безпечної.

Google

Корпорація, що володіє найпопулярнішим однойменним розвідувачем. Google обробляє десятки мільярдів запитів на місяць, володіючи абсолютною більшістю пошукового ринку. Найближчі конкуренти (Yahoo! і Bing) відстають від нього на порядок Саме Google першим приходить на розум, коли розмова заходить про знамениті бренди.

Podberi.tv

Слоган: Усе про телевізори
Один із проектів торговельної системи Nadavi. Ресурс тематичний, присвячений телевізорам і домашнім кінотеатрам, а так само всьому, що має до них відношення — ігровим консолям, Dvd-Плеєрам, проекторам. Як і інші сайти Nadavi, Podberi.tv є віртуальною вітриною, на якій виставляють свої товари інтернет-магазини Росії й України.

Twitter

Слоган: What are you doing now? Share and discover what`s happening right now, anywhere in the world
Twitter — соціальна мережа, організована у вигляді мікроблогів. Учасники Twitter можуть посилати повідомлення з різних устроїв ( є версія для мобільних телефонів), єдина умова, розмір повідомлення не повинен перевищувати 140 символів.

ВКонтакте

Сама популярна на сьогодні соціальна мережа в рунете. Щодня сайт відвідує кілька мільйонів користувачів, що в рази перевищує відвідуваність основних конкурентів сайту З`явився В Контакті влітку 2006-го року, але офіційним днем народження сайту вважається 22 листопада 2006-го року.

Wolfram Alpha

Wolfram Alpha — новий сервіс, що з`явився в травні 2009-го року, зараз із ним працюють усі основні пошукові системи, а Bing від Microsoft навіть буде оснащений вбудованим модулем цієї системи. Wolfram Alpha являє собою систему пошуку даних, яка намагається зробити всі знання, накопичені людством, по-перше, систематизованими в комп`ютерному виді й, по-друге, доступними для користувача у вигляді чіткої відповіді на поставлене питання, сформульованого в декількох пропозиціях.

Yahoo!

Слоган: Do you Yahoo!?
По своєму легендарна інтернет-компанія, що володіє однієї з найбільших пошукових систем. Крім послуг пошуку, Yahoo! надає користувачам різні сервіси, начебто електронної пошти, прогнозів погоди, біржових зведень і тому подібне А почалося все з того, що два аспіранти Стэнфордского університету почали створювати каталог сторінок інтернету.