Бренди по тагу: шини

Бренди по тагу:
шини

1 2   

Pirelli

Історія цього, одного з найстарших і найвідоміших європейських виробників, почалася ще в 1872 році в Милане, де й донині перебуває його штаб-квартира. Інженер Джованни Баттиста Пирелли (Giovanni Battista Pirelli) вертається зі Швейцарії, де він отримував освіту. Парубок, якому недавно здійснилося 23 року, палко бажає відкрити власне підприємство, пов`язане із проведенням виробів з гуми.

Toyo Tires

Слоган: Driven to perform
Очевидно важка економічна ситуація в самому кінці Другої світової війни в Японії привела до того, що в серпні 1945 року дві великі компанії, що займалися гумовотехнічними виробами, розв`язали об`єднатися. Це були Hirano Rubber Manufacturing Inc. (заснована в 1943 році) і Toyo Rubber Industrial Co., Ltd.

Yokohama

Японський виробник автомобільних покришок почав своє існування в 1910 році, коли її заснували американська B.F. Goodrich Company (нині Bfgoodrich) і японська Yokohama Cable Manufacturing Co. Ltd. (тепер Furukawa Electric Co., Ltd.). справа була в місті Йокогама, що розташований у префектурі Канагава. Двома роками через там же був відбудований і перший завод компанії Шини, що проводилися на цьому заводі були в багато інноваційними по японських мірках.

1 2