Бренди по тагу: шини

Бренди по тагу:
шини

 1 2 

Bfgoodrich

Слоган: Take control
Bfgoodrich нині — це бренд, що належить французької компанії Michelin. Під ним проводяться найрізноманітніші шини для різних видів техніки. А колись так називалася компанія, відома тепер як Goodrich Corporation, що повністю присвятила себе аерокосмічній техніці Історія ця почалася в далекому 1870 році, коли Бенджамин Франклін Гудрич (Benjamin Franklin Goodrich), доктор медицини по утвору, заснував компанію по проведенню всіляких виробів з гуми.

Bridgestone

Слоган: Passion for Excellence
Видиме Шоджиро Ишибаши (Shojiro Ishibashi) був дуже амбіційною людиною. Недарма адже, засновуючи компанію по проведенню шин і іншої гумовотехнічної продукції, він дав їй назва, що ідеально підходить для виходу на міжнародний ринок. Але не став при цьому мудрувати, а просто перевів своє прізвище на англійську мову: «ishi»
«stone»
(«камінь»
), «bashi»
«bridge»
(«міст»
). А починалося всі 1-го березня 1931 року, коли в японському містечку Курумэ, що в префектурі Фукуока (Kurume, Fukuoka, Japan), з`явилася нова компанія — Bridgestone Tire Co., Ltd.

Dunlop

Dunlop Sportdunlop Tyres Так зложилося, що правами на використання бренда Dunlop володіє цілий сонм компаній. Бренд цей сильно фрагментирован. Крім компанії Dunlop Rubber, з якої властиво всі й починалося, існує ще безліч інших, не зв`язаних один з одним компаній, у назві яких використовується слово «Dunlop»
або в яких є права на проведення продукції з такою назвою.

Falken

Слоган: Driving Inspiration
Під брендом Falken проводяться шини класів начебто Ultra High Performance і High Performance для легкових автомобілів. Портфолио компанії містить у собі також шини для вантажівок, автобусів і автомобілів класу SUV. Falken був створений в 1983 році японською компанією Ohtsu Tire and Rubber.

Fulda

Історія цього німецького виробника автомобільних шин почалася ще в 1900 році. Саме тоді в місті Фульда, що розташований у землі Гессен (Fulda, Hessen), підприємцями Густому Бекером і Морицом Хазенклвером був відкритий невеликий завод Fulda Werke по проведенню різних гумовотехнічних виробів.

Gislaved

Шведський виробник шин, що почав свою діяльність ще в 1893 році. Заснували компанію брати Вільгельм і Карл Гислоу (Carl and Wilhelm Gislow). Справа була в містечку Гиславед, так що, як бачимо, мудрувати з назвою вони не стали. Повністю назва виглядала так: Svenska Gummifabriken i Gislaved. Цікаво, що перш, ніж заснувати власну компанію, брати досить довго жили в США, де працювали на заводах з виробництва продукції з гуми Як і багато інші виробники шин, компанія Gislaved починала з випуску найрізноманітніших виробів з гуми.

Goodyear

Історія цього всесвітньо відомого виробника шин почалася в 1898 році, коли хтось Френк Сейберлинг (Frank Seiberling) выклянчил якусь суму у зведеного брата й на ці гроші придбав невеликий заводик, на якому зайнявся виготовленням самих різних гумовотехнічних виробів, у тому числі й шини для гужового транспорту й велосипедів.

Michelin

Слоган: A better way forward
Всесвітньо відомий виробник шин для велосипедів, мотоциклів, автомобілів різних типів, важкої техніки, спецтехніки й літаків. Крім свого основного бренда володіє ще й такими відомими брендами, як Kormoran, Taurus, B.F. Goodrich і Uniroyal. Відомий Michelin і своїми путівниками (Le Guide Rouge) по різних країнах.

МШЗ

Найбільший виробник шин у Росії, історія якого починається ще з 1940 року, коли була досягнута домовленість зі США по закупівлі встаткування, необхідного для будівлі великого шинного заводу. Очікувалося, що проводиться буде не менш півтора мільйона покришок вгод. У США була відправлена комісія, яка повинна була підібрати необхідне встаткування й простежити за його доставкою в СРСР.

Nokian Tyres

Фінський виробник шин для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів і різної спецтехніки. Особливо славиться своїми зимовими шинами — все-таки скандинави добре знають що таке зима Усе почалося з фабрики Finnish Rubber Works (Suomen Gummitehdas Osakeyhtiö — Фінський гумовотехнічний завод), що займався різними гумовотехнічними виробами, яка була відбудована в Гельсінкі (Helsinki, Finland) ще в 1898 році.

 1 2