Бренди по тагу: автолегенды

Бренди по тагу:
автолегенды

Bentley

Red Label Як і багато інші відомі бренди своя назва компанія Bentley Motors одержала на прізвище засновника — у цьому випадку Уолтера Бентли. Цей талановитий інженер і справжній фанат автоперегонів зажадав створити справжнього монстра, якому б не було рівних на гоночному треку. Це нині назва Bentley викликає в більшості асоціації з потужними, але дуже масивними й досить неповороткими дредноутами.

Datsun

Початок історії автомобільної компанії Datsun було покладено в 1911-м року зі створенням фірми Kwaishin-sha Company ( Вайшин-Ша), її ідейним центром був інженер Масудзиро Хасимото (Masujiro Hashimoto). Компанія почала випускати перші японські автомобілі, які одержали назву DAT ( від перших букв прізвищ партнерів — Kenjoro Den (Кендзиро Дэн), Rokuro Aoyama (Рокуро Аояма) і Meitaro Takeuchi (Метайро Такцети).

Delorean

Іноді відбувається так, що продукція, що випускається, стає куди більш відомої, ніж її виробник. Так відбулося й у цьому випадку. Давно вже ніхто не пам`ятає DMC, але от вироблений нею автомобіль (а компанія встигнула створити лише одну модель), людство запам`ятає надовго. Це легендарний Delorian DMC-12, машина з культового фільму-трилогії «Назад у майбутнє». Заснував DMC інженер Джон Делореан (John Delorean), що працював до цього в General Motors, що й встигнув прославиться як розроблювач безлічі цікавих рішень і автомобілів.

Maserati

Слоган: Excellence Through Passion
Найвідоміший італійський виробник спортивних автомобілів. Дана марка належить до легендарних і асоціюється винятково з розкішшю й достатком Своя назва Maserati одержала на прізвище своїх творців — братів Мазерати. Їх було шість людей — Альфьери, Биндо, Марио, Эрнесто, Этторе й Карло (Alfieri, Bindo, Mario, Ernesto, Ettore, and Carlo).

MINI

MINI MokeП`ятдесятиліття MINIMINI Cooper SMini CooperПрапори MINI Перемога в Другій світовій війні дісталася Великобританії занадто дорого. І справа тут не тільки в людських втратах — економіка країни виявилася повністю зруйнованої, якщо не сказати знищеної. Німецькі підводні човни, що методично винищували Королівський флот, і літаки Люфтваффе з їхніми спустошливими нальотами, практично встигнули виконати свою місію по знищенню країни, яку Гітлер уважав головним ворогом Німеччини.

Руссо-Балт

Марка, під якою ще на початку 20-го століття проводилися російські автомобілі. « Руссо-Балти» випускалися на «Російсько^-Балтійськом вагонному заводі» (РБВЗ, заснований в 1869 році в Ризі), у якого в 1908 році з`явився автомобільний підрозділ Конструктором « Руссо-Балт» (Russo-Baltique), найперший з яких покинув завод в 1909 році, був Жульен Поттера (Julien Potterat), що раніше працював у бельгійській автомобільній компанії Fondu, що й побрав за основу всі свої ранні наробітки Найпершою моделлю була З-24/30 із двигуном на 24 кінські сили.

Studebaker

Studebaker

Фірма Studebaker знайома багатьом вихідцям з Радянського Союзу, у першу чергу, завдяки армійським вантажівкам Студебеккер US6. Заснована ще в 1852 році, ця компанія протягом сторіччя провадила відмінні автомобілі, поки, не витримавши конкуренції, не припинила своє існування в 1966 році.

Talbot

Про колись досить відомі автомобілі Talbot зараз мало хто знає. Марка ця, хоча ніколи й не ставилася до числа легендарних, все-таки зіграла певну роль в автомобільній історії Заснована компанія була в 1902 році в Лондоні, при фінансовій підтримці лорда Шрюсбэри Чарльза Четвайнд-Тэлбота (Shrewsbury Charles Chetwynd-Talbot).

Trabant

Історія цього пластмасового автомобильчика — це, по суті, історія Німецької Демократичної Республіки. Після Другої Світової війни німецьке містечко Цвиккау (Zwickau) відійшов до ГДР. Це місто відоме тим, що на його території перебував завод, що провадив автомобілі таких відомих марок, як Horch, а потім і AUDI, що входили в концерн Auto Union.

Tucker

Слоган: Symbol of Safety
Не всякий, навіть самий затятий, автомобіліст знає ім`я Престогону Томаса Такера (Preston Thomas Tucker). Але ж цій людині вдалося, у свій час, створити щось унікальн, що обіцяло стати справжньою революцією в справі автомобілебудування. Події ці відбулися відразу ж після закінчення Другої Світової війни.