Бренди по тагу: годинник

Бренди по тагу:
годинник

Bell&Ross

Слоган: Time Instrument
Бренд цей відносно молодий, але, у певних колах, досить відомий і шанований. І не дивно — адже винятково надійний швейцарський годинник завжди користувався заслуженою повагою. Втім, сама марка французька, але годинник проводився у Швейцарії (перші моделі збиралися німецьким виробником Sinn).

Cross

Продукція Cross — це, насамперед, елітні пишучі приналежності, стильні, функціональні й не рідко дорогі. В основний асортименти входять пір`яні ручки, ручки-роллеры, кулькові ручки й олівці. Крім цього випускаються різні канцелярські приналежності, що також ставляться до розряду елітних: органайзеры, чохли для візитних і кредитних карток, футляри для документів, брелоки, запонки й т.п.

Ikepod

Швейцарський годинник завжди вважався еталоном якості й дизайну. Незалежно від того, наскільки прадавньої є компанія їх виробляюча. Побрати, приміром, Ikepod — цей виробник займається своєю діяльністю з 1994 року (перша колекція з`явилася в 1995 році – вона звалася Seaslug), але вже встигнув здобути собі славу творця чудовий годинника Заснували компанію двоє: відомий австралійський дизайнер Марко Ньюсон (Marc Newson) і швейцарський підприємець Оливер Айк (Oliver Ike).

U-Boat Watch

Слоган: «Classic yet powerful» Словосполучення « дорогий годинник» звичайно викликає в нас стійку асоціацію зі Швейцарією. Однак у світі багато виробників і з інших країн, що випускають подібну продукцію — дорогий наручний годинник, за вартістю своєї здатні конкурувати з дорогоцінними прикрасами.