Бренди по тагу: аксесуари

Бренди по тагу:
аксесуари

Bell&Ross

Слоган: Time Instrument
Бренд цей відносно молодий, але, у певних колах, досить відомий і шанований. І не дивно — адже винятково надійний швейцарський годинник завжди користувався заслуженою повагою. Втім, сама марка французька, але годинник проводився у Швейцарії (перші моделі збиралися німецьким виробником Sinn).

Cross

Продукція Cross — це, насамперед, елітні пишучі приналежності, стильні, функціональні й не рідко дорогі. В основний асортименти входять пір`яні ручки, ручки-роллеры, кулькові ручки й олівці. Крім цього випускаються різні канцелярські приналежності, що також ставляться до розряду елітних: органайзеры, чохли для візитних і кредитних карток, футляри для документів, брелоки, запонки й т.п.

Moshi

Слоган: Purveyor of electronics fashion
Moshi — бренд приналежний каліфорнійської компанії Aevoe. Під ним вона провадить різноманітні аксесуари для портативної електроніки — ноутбуків, МП 3-плеєрів і мобільних телефонів. Продукція Aevoe Moshi ставиться до розряду ексклюзивної. чи Потрібне говорити, що більша частина вироблених аксесуарів випускається для техніки Apple? зображення з офіційного сайту Вам не подобається що на поверхні вашого Macbook Pro залишаються подряпини й жирні плями? Просто купите плівку Palmguard 17 (усього лише 80 доларів), обліпите нею поверхня вашого звірка й вони вас більше не потурбують.

U-Boat Watch

Слоган: «Classic yet powerful» Словосполучення « дорогий годинник» звичайно викликає в нас стійку асоціацію зі Швейцарією. Однак у світі багато виробників і з інших країн, що випускають подібну продукцію — дорогий наручний годинник, за вартістю своєї здатні конкурувати з дорогоцінними прикрасами.

Vertu

Компанія, що прославився винятково дорогими мобільними телефонами. Такі моделі класу люкс покликані, насамперед, підкреслювати статус свого власника — адже вартість найдешевшої тільки починається від декількох тисяч доларів. Технічно ж ці устрої звичайно відстають від своїх звичайних побратимів (перша «просунута» модель з`явилася лише в 2009 році).

Zippo

The Name in Flame Zippo. For Real When you need it, it worcs Use to start something Lifetime Guarantee Made in USA It works or we fix it free Works always… or we fix them free The Lighter that WORKS Guaranteed to Work FOREVER Always works — or we fix it free America`s Number One Business Gift The One-Zip Windproof Lighter
Zippo Manufacturing Company — американська компанія, найвідомішою продукцією якої є запальнички Zippo.