Бренди по тагу: операційні системи

Бренди по тагу:
операційні системи

Be Inc.

Ця маленька компанія у свій час наробила чимало «шереху» у комп`ютерному світі. Операційна система Beos, створена Be Incorporated, дотепер шанується багатьма знавцями, як щось шедевральное. Але як б то ні було, компанія ця мигнула отаким метеором на небі сучасного бізнесу, яскравим, але недовговічним Be, Inc.

Beos

Операційна система, розроблена в 1990 році компанією Be, Inc. Споконвічно розроблялася винятково для комп`ютера Bebox, розробленого, що й випускається тієї ж компанією Надалі, після догляду Be, Inc. з ринку комп`ютерного «заліза», Beos портировалась спочатку для комп`ютерів Apple, а пізніше й для РС.

Microsoft

Слоган: Where do you want to go today? (1994 — 2002 роки) Your potential. Our passion. (нинішній слоган)
Всесвітньо відомий виробник програмного забезпечення (ПО) для настільних комп`ютерів, мобільних устроїв, кластерів, серверів і ігрових консолей. Крім програмного забезпечення, компанія займається також проведенням самих ігрових консолей, комп`ютерних маніпуляторів і аудиоплееров.

Red Hat

Американська софтверная компанія. Найбільше відома завдяки своїй основній розробці — операційній системі Red Hat Linux. Нині ця ОС випускається у двох розв`язках: Red Hat Enterprise Linux, яка поширюється по річній підписці й має сервісну підтримку, а також Fedora (споконвічно Fedora Core), розповсюджувана безкоштовно й підтримувана чинностями ентузіастів.

yellowtab

Німецька софтверная компанія, що прославився тим, що після «загибелі» Be, Inc. продовжила роботу над операційною системою Beos. Свій створення німці назвали Zeta. Ця система базувалася на Beos 5.1. Уперше світова громадськість довідалася про невелику компанію з Манхейма (Mannheim, Німеччина, земля Baden-Wurttemberg) в 2005 році в Ганновері на щорічній виставці Cebit — саме тоді була продемонстрована перша версія Zeta.

Zeta

Слоган: Fast. Secure. Powerful
Операційна система проведення німецької компанії yellowtab. Реінкарнація Beos, що перестала розбудовуватися в 2001 році, у зв`язку з покупкою Be, Inc. компанією Palmsource. Zeta мала рядом переваг перед своєю попередницею. Приміром, підтримкою скинов (можливість зміни зовнішнього вигляду системи).