Бренди по тагу: автобуси

Бренди по тагу:
автобуси

Barkas

Східно-німецьке підприємство, що випускало невеликі грузовички, мікроавтобуси й автофургони. Засноване воно було в 1957 році, на основі націоналізованих заводів компанії Framo, що випускала невеликі вантажівки, у місті Карл-Маркс-Штадт (Karl-Marx-Stadt), нині — Кемниц або Хемниц (Chemnitz). (C) 2006 by Lothar Göcke Проведення почалося в 1961 році.

Bova

Одна з найстарших європейських автобусних компаній, нідерландський виробник автобусів Bova нині входить до складу холдингу VDL (VDL Groep). Більшу частину своєї історії, компанія займалася проведенням автобусних корпусів, які потім установлювалися на шасі інших виробників: у різний час це були DAF, Scania, Mercedes-Benz і решти Почалося усе ще в 1878 році, коли хтось Якобс Ботс (Jacob Bots) заснував невелику деревообробну компанію.

Mercedes

Історія цієї легендарної марки почалася в 1900 році, коли Эмиль Еллинек (Emile Jellinek), представник французького підрозділу DMG (Daimler Motoren Gesellschaft), переконав Вільгельма Майбаха (Wilhelm Maybach) назвати новий автомобіль компанії на честь свій дочки — Мерседес. На самому справи, кликали її Адріана Мануэла Рамона Еллинек (Adriana Manuela Ramona Jellinek), прізвисько Мерседес (Mercedes) закріпилося за нею в сімейному колі.

ПАЗ

Напрямок діяльності — проведення малих і середніх автобусів, а так само комплектуючих для них. Найбільший виробник автобусів на території Росії. Більше того, завдяки затребуваності виробленої їм техніки, ВАТ «Павловський автобус» входить у десятку найбільших виробників автобусів у сем світі Історія ВАТ «Павловський автобус» почалася в далекому 1930 році.

Renault

Історія цієї французької автомобільної корпорації почалася ще в далекому 19-м столітті. Почалася, по суті, з майстерні видатного винахідника Луи Рено (Louis Renault). Роль цієї людини в розвитку світу автомобілів переоцінити важко, а то й взагалі неможливо. Починав Луи з капітальної переробки примітивного триколісного транспортного засобу De Dion-Bouton (автомобілем це чудо техніки по наших часах і назвати те важко).

Wrightbus

Виробник автобусів з Північної Ірландії. Є дочірньою компанією The Wright Group. Створює автобуси на шасі сторонніх виробників — Volvo, MAN, Mercedes-Benz, VDL, Scania. Wrightbus прославилася як піонер у справі проведення автобусів з низькою посадкою — перша така модель з`явилася в 1993 році. Але найбільше відома своїми двоповерховими моделями, більшість яких курсує по вулицях Лондона Заснована компанія була Робертом Райтом (Robert Wright) в 1946 році.

Zhongtong

Ведучий виготовлювач автобусів у Китаї. Причому продукція Zhongtong Bus відома й далеко за межами країни. Експорт цих автобусів проводиться в кілька десятків країн миру, включаючи навіть такі, як США, Франція й Росія Історію свою компанія початку ще в 1958 році. Споконвічно вона носила хитромудру назву Liaocheng Vehicle Manufacturing and Repair Factory.