Бренди по тагу: процесори

Бренди по тагу:
процесори

Athlon

Торговельна марка приналежна компанії AMD. Під нею випускаються продуктивні процесори для персональних комп`ютерів Уперше світ довідався про Athlon 23 червня 1999 року. Саме тоді Advanced Micro Devices представила серйозного конкурента Pentium III. Нові процесори досить швидко знайшли своїх шанувальників.

Cyrix

Слоган: Advansing the Standart
Про цю компанію зараз мало хто пам`ятає. Але ж у свій час Cyrix Corporation прославилася тим, що намагалася конкурувати на ринку мікропроцесорів, з такими компаніями, як Intel і AMD. Правда, не дуже успішно. Компанія з`явилася в 1988 році, у місті Ричардсон, штат Техас, США (Richardson, Texas, USA).

Intel

Слоган: Leap ahead Не менш відомо й вираження «Intel Inside».
Одна з найвідоміших нині компаній була утворена в 1968 році. Її засновниками були такі відомі особистості, як винахідник мікросхеми Роберт Нойс (Robert Noyce) і Гордон Мур (Gordon Moore) — творець так званого «закону Мура»*. По закінченні деякого часу в колектив влився й Ендрю Гроув (Andrew Grove), що став в 1979 році президентом компанії Споконвічно компанію прагли назвати, без неправильної скромності, «Moore Noyce».

Pentium

Торговельна марка, під якою випускалося кілька поколінь процесорів Intel х86. Найвідоміша розробка корпорації Intel. Процесори під іменем Pentium розійшлися по світу мільярдами екземплярів Уперше процесор Pentium був представлений публіці 22 березня 1993 року. Це був процесор п`ятого покоління, що разюче відрізнявся від Intel 80486 (процесора четвертого покоління, іменованого в народі 486-м або просто «четвіркою»).