Бренди по тагу: скроні

Бренди по тагу:
скроні

Ardbeg

Невеликий острівець Айла (Islay), що в південно-західного узбережжя Шотландії, історично славився як дуже небезпечний для мореплавства район і як місце, де перебувало найбільше на душу населення кількість винокурень. Сприяв цьому той факт, що на острові є все необхідне для проведення віскі.

Canadian Mist

Слоган: Mist. Make Life More Flavour.
Цей бренд канадського віскі практично невідомий у нас, зате дуже популярний у себе на батьківщині й у сусідніх США. Популярності сприяє висока якість напою при досить низької вартості. Згідно з рейтингом Proof66, є одним із кращих канадських віскі.

Cutty Sark

23 листопада 1869 року на ріці Скарб (Clyde), що в Шотландії відбулося знаменну подію — на воду був спущений кліпер, якому стояло стати легендарним. В історію «Cutty Sark» («Коротка сорочка») увійшов як найшвидший в історії вітрильний корабель. Такі кліпера називали «чайними», оскільки їх використовували для доставки чаю з Індії.

Glenfiddich

Слоган: Every year counts
Це шотландське односолодове віскі з`явилося ще наприкінці XIX століття. Марка була створена Вільямом Грантом, власником винокурні William Grant, нині William Grant & Sons Ltd. Розв`язок розширити портфель брендів (втім, доречніше буде сказати розширити асортименти продукції, що випускається, слово бренд у ті роки ще не винайшли) прийшло до нього у зв`язку з бажанням створити елітний сорт віскі.

Jack Daniel`s

Слоган: There´s Nothing Like Jack Daniel´s Old Time Tennessee Whiskey
Jack Daniel`s – популярна марка скроні, яка от уже більш ста років проводиться в Америці. Ця марка ставиться до так званого Теннессі віскі (Tennessee whiskey), яке розливається в штаті Теннессі й відомо своїм складним процесом фільтрації.

J&B

&Звучить досить дивно, але в джерел цього винятково популярного в усьому світі шотландського віскі коштує італієць — Джакомо Джустерини (Giacomo Justerini), родом з італійського міста Болонья (Bologna). В 1749 році він прибув в Англію, де, разом з якимось Джорджем Джонсоном (George Johnson), заснував компанію Johnson&Justerini.