Бренди по тагу: lcd-телевізори

Бренди по тагу:
lcd-телевізори

AQUOS

Слоган: There´s more to see
Під цим брендом з 2000 року провадить Lcd-Телевізори японська компанія Sharp Corporation. Випускаються як малюсінькі 13-дюймові моделі, так і гіганти з діагоналями не менш 65 дюймів. І це тільки серійні моделі. Так, в 2007 році на виставці International Consumer Electronics Show у Лас Вегасе, був представлений справжній 108-дюймовий (270 див) монстр Назва бренда — похідне від слова «Aqua (вода)»
.

BRAVIA

Слоган: Colour like.no.other
Бренд, під яким компанія Sony Electronics випускає Lcd-Телевізори. Так само під цим брендом було випущено кілька моделей мобільних телефонів Sony Ericsson, здатних ухвалювати цифровий телевізійний сигнал 1seg, що й продалися лише на території Японії, у пакетах мобільного оператора FOMA. Уперше світ довідався про BRAVIA в 2005 році, коли Sony представила нові моделі Lcd-Телевізорів, пришедшие на заміну більш раннім моделям, що випускалися під брендом WEGA.

Fujitsu

Fuji Electric Limited; F - Furukawa, S - Siemens (1935-1961)Fujitsu Kabushiki Kaisha (1962-1971)«Peace», «Passion», «Purity» (1972-1988)1989 Слоган: The possibilities are infinite
Японська корпорація, великий виробник комп`ютерної техніки, електроніки й кліматичної техніки Історія цього могутнього холдингу з дуже складною структурою почалася ще в 1935 році, 20 червня.

Magnavox

Слоган: Smart. Very smart
Американський виробник електроніки Magnavox займався найрізноманітнішою технікою: телевізори, радіоприймачі, відеомагнітофони, навушники й таке інше. Прославилася компанія і як творець першої у світі домашньої ігрової приставки — Magnavox Odyssey, якої так і не призначено було стати популярною Історія компанії бере свій початок в 1917 році, коли її заснували Эдвин Придхэм (Edwin Pridham) і Пітер Л.

Philips

Слоган: Sense and simplicity (з 2004 року) Let´s make things better (1995 рік) Корпорація Philips — це один з найбільших у світі (і найбільший у Європі) виробник побутової електроніки. Основні напрямки бізнесу: побутова електроніка, освітлювальні системи й медичне встаткування Історія корпорації нараховує вже більш ста років.

Podberi.tv

Слоган: Усе про телевізори
Один із проектів торговельної системи Nadavi. Ресурс тематичний, присвячений телевізорам і домашнім кінотеатрам, а так само всьому, що має до них відношення — ігровим консолям, Dvd-Плеєрам, проекторам. Як і інші сайти Nadavi, Podberi.tv є віртуальною вітриною, на якій виставляють свої товари інтернет-магазини Росії й України.

Samsung

Слоган: Digitally Yours
Samsung Group — один з найбільших конгломератів у світі бізнесу, на його батьківщині, у Південній Кореї для таких фірм використовують слово «чобол» («chaebol»). Чобол – це велика фінансово-промислова група, що переважно належить однієї родині й пов`язана з урядовими колами.