Бренди по тагу: сир

Бренди по тагу:
сир

La Vache Grosjean

Слоган: Le rire est le propre de l´homme, le sérieux celui de la vache (У приблизному перекладі —, Що Сміються може бути людей, властивість корови — серйозність)
У Франції досить довго, з 1926-го року, існував сорт плавленого сиру за назвою La Vache Serieuse (Серйозна корова). Явне копіювання марки La Vache Qui Rit ( корова, Що Сміється), та ще й з відвертим глузуванням, привело до численних судових процесів, де обвинувачем виступав виробник La Vache Qui Rit — група компаній Bel, а відповідачем компанія Grosjean з того ж міста Lons-le-Saunier.

La Vache Qui Rit

Слоган: A French Favorite Have you laughed today?
Під маркою La Vache Qui Rit (читається приблизно як Ла Ваш Ки Ри
) група компаній Bel Group випускає свій сорт плавленого сиру. Саме цей сорт сиру й зробив компанію відомої, вивів на міжнародний ринок і виділив серед сотень їй подібних. Завод з виробництва сирів Bel у французькому містечку Orgelet був заснований ще в 1865-м року, пізніше з`явилася фабрика в місті Lons-le-Saunier провінції Jura.

The Laughing cow

The Laughing cow (« корова, Що Сміється, ») — популярний в усьому світі сорт плавленого сиру. Оригінальний бренд був створений у Франції й проводиться групою компаній Bel Group, його французька назва — La Vache Qui Rit.

Весела корiвка

Плавлений сир Весела корiвка проводиться в Україні під торговельної маркою Шостка на Шосткінському гормолкомбинате, який був придбаний групою французьких компаній Bel Group у квітні 2007-го року. З тих пор девізом українського підрозділу компанії також стала фраза: «Поділися посмішкою». Весела корiвка — це український аналог відомого французького бренда La Vache Qui Rit — « корова, Що Сміється, ».

Весела корівка

Весела корівка — популярний сорт плавленого сиру. У Росії він випускається в круглій коробочці окремо впакованими шматочками, коробки із цим сиром неможливо переплутати ні з одними іншими — на них зображена червона голова корови із сергами з упакувань сиру у вухах. Корова на впакуванні сміється ( як би безумно це не звучало) назавжди впечатываясь у свідомість покупця образом з кошмарів Весела корівка — це аналог французького сиру La Vache Qui Rit (« корова, Що Сміється, »), виробленого групою компаній Bel Group.