Бренди по тагу: кава

Бренди по тагу:
кава

Il Giornale

Мережа кав`ярень Il Giornale сьогодні вже не існує. Вона функціонувала в США, у місті Сиэтле з 1986 по 1987, а потім стала основою для відомого нам бренда Starbucks. Заснував Il Giornale (у перекладі з італійського «газета») Говард Шульц, підприємець, довгий час, що проробив в Starbucks ( у ті роки компанія займалася винятково продажем кавових зерен і її керівництво навіть не планувало займатися іншими бізнес-напрямками) директором по роздрібних продажах і маркетингу Не зумівши в рамка компанії реалізувати свою мрію про створенні мережі кав`ярень по типу популярних в Італії закладів такого роду, Говард Шульц звільняється й засновує свою компанію — Il Giornale ( по одній з версій, він заснував свою компанію, ще працюючи в Starbucks).

Nescafe

Слогани: 1 Now —1 Nescafe Coffee at its Best. It´s all about you. Nescafe. Open up. ( для розчинного) One thing leads to another. Your cup of inspiration. ( для розчинного) Start the day with great taste. ( для розчинного)
Найвідомішим брендом корпорації Nestlé є Nescafé — найбільший у світі виробник розчинної кави. Назва Nescafé давно вже стало синонімом розчинної кави (наприклад на деяких арабських діалектах розчинний кава звучить як «нискафи»), а відбулося воно від злиття двох слів назва фірми виробника Nestlé і слова cafe, італійського слова, що позначає кафе, кав`ярню, і покликаного створити ауру романтичності й чарівництва навколо продукту.

Paulig

Paulig – одна із самих шановних і улюблених у Фінляндії компаній, що поставляють споживачам чай, спеції й звичайно свій знаменитий кава. У країні, де існує цілий культ цього напою, саме Paulig люблять і віддають перевагу, уважають своєю, «домашньою» маркою. Компанія Paulig була заснована в 1876-м року вихідцем з німецького міста Любек (Lübeck), сином садівника — Густавом Паулигом (Gustav Paulig) у Гельсінкі, Фінляндія (Helsinki, Finland).

Saeco

Слоган: Espresso Feeling
Італійський виробник кавоварок, кофемашин, кавових автоматів а також різних аксесуарів для них. Випускаються устрої для домашнього й професійного користування — від звичайних кавоварок, до найскладніших автоматів із продажу різних напоїв, установлюваних у громадських місцях.

Starbucks

Starbucks — це, мабуть, найвідоміша у світі мережа кав`ярень. Крім цього Starbucks Corp. займається й продажем кавових зерен. Заснована компанія була порівняно недавно, в 1971 році й починала вона свій шлях як мережа магазинів із продажу кава. Перший магазин відкрився 30 березня 1971-го року.