Бренди по тагу: кінематограф

Бренди по тагу:
кінематограф

IFFR

Цей міжнародний фестиваль кіно проводиться щороку в Роттердамі. Щорічно наприкінці січня в Нідерланди стікаються люди із усього світла — у зв`язку із усі зростаючою популярністю фестивалю, кількість приїжджих обчислюється вже сотнями тисяч У нас роттердамский фестиваль не занадто відомий, хоча він і ставиться до найбільших у Європі, входячи в так звану «більшу п`ятірку», поряд з фестивалями, що проходять у Берліні, Каннах, Локарно й Венеції, і проводиться вже не одне десятиліття — з 1972 року.

Miramax

Відома американська кінокомпанія. Найбільше прославилася, як творець незалежного кіно, яким займалася з моменту підстави. Тут знімав свої шедеври початківець Квентин Тарантино (Quentin Tarantino) — «Кримінальне чтиво»
, «Убити Білла»
. Побували отут і інші талановиті режисери, були знято багато чудових фільмів — «Дуже страшне кіно», «Банди Нью-Йорка», «Лемент», «Місто гріхів»
… Глядачі, що утомилися від «голивудщины» з її блокбастерами й «милом» із задоволенням дивилися й переглядали ці утвори.

Oceanic Airlines

Досить відома авіакомпанія, якої насправді ніколи не існувало. І проте, назва Oceanic Airlines можна зустріти у відомих фільмах, серіалах і телешоу. Особливо в тому випадку, коли мова йтиме про катастрофу літака. її для цього й придумали — не використовувати ж у такому випадку назва дійсна існуючої компанії.