Бренди по тагу: кондитерські виробу

Бренди по тагу:
кондитерські виробу

 1 2 

Аленка

Слоган: Познайомитися з Алёнкой з детишек кожний радий, купуйте, купуйте, купуйте шоколад
Аленка — популярна марка молочного шоколаду, один із самих улюблених радянських брендів. Народилася Аленка в 1966-м року на московській фабриці Червоний Жовтень у відповідь на прийняту урядом продовольчу програму, також цю марку шоколаду провадили на фабриці Рот Фронт і фабриці ім.

Chupa Chups

Слоган: Life less serious
Самі знамениті льодяники на паличці у світі — Чупа-Чупс з`явилися на світло в 1958-м року. Їхнім батьком може вважатися Енрик Бернат (Enric Bernat), засновник Chupa Chups Group. Будучи потомственим кондитером, Бернат, як і кілька поколінь його предків, володів кондитерським проведенням у своїй рідній Барселоні, в Іспанії, його фірма звалася Granja Asturias S.A. В 1958-м року успішному кондитерові спадає на думку думка вивчити переваги своїх покупців, зайнятися не такими популярними в ті роки маркетинговими дослідженнями.

Fruitstory

Бренд, що належить ЗАТ «Кондитерський комбінат Озёрский сувенір». Під ним випускаються шоколадні цукерки, орієнтовані на жінок і дівчат. Уперше з`явилися в продажі в 2008 році Шоколадні цукерки «Fruitstory» — вафельна основа й начинка з різними смаками. Усе це покрите молочною шоколадною глазур`ю.

Mars Inc.

Компанія Mars Incorporated була заснована в Тахоме, штат Вашингтон (Tacoma, Washington) Френком Марсом (Frank C. Mars). І донині фірма, ґрунтовно розрісшись, залишається сімейним бізнесом Корпорація Mars почалася в 1911-м року з невеликого проведення: Френк Марс і його дружина продавали карамельки, які самі ж і провадили на своїй кухні.

Milka

Всесвітньо відомий молочний шоколад. Бренд належить американській компанії Kraft Food. Історія Milka почалася в 1901 році, коли власник великої швейцарської шоколадної фабрики Филип Сушард (Philippe Suchard) представив на суд споживачів новий сорт шоколаду, що містить неабияку кількість молока.

M&M`s

Слогани: The milk chocolate melts in your mouth, not in your hand Look for M on every piece У будь-якому місці веселіше разом! Молочний шоколад. Тане в роті, а не вруках.
M&M`s — бренд корпорації Mars Inc. Проведенням різнобарвних драже займається підрозділ M&M Candies, засноване в 1940-м року в Ньюарке, США (Newark, USA). Тоді фабрика звалася M&M Ltd.

Оленка

Молочний шоколад Оленка (український варіант імені Аленка) проводиться в Україні кондитерською корпорацією Roshen. Радянська Аленка, перетворившись в украиночку у вышиванке, все-таки залишила свою незмінну хусточку й пухкі щічки й залишилася пізнаваної, як і кілька десятків її «сестер» по всьому колишньому СРСР.

Озерский сувенір

Кондитерський комбінат «Озерский сувенір» був заснований ще в 1939 році. Найбільше прославився завдяки своїм горіхам і сухофруктам у шоколаді. Є власником торговельних марок «O´Zera» (цукерки премиум сегмента, що випускаються з 2009 року), «Fruitstory» (шоколадні цукерки), «Фруктовичи» (сухофрукти), «Скарбу NUTции» (горіхи й сухофрукти в шоколадній глазурі), «КрутФрут» (дражже). Своя назва комбінат одержав на честь міста Озеры, Московської області, де він і розташований.

Ritter Sport

Слоган: Quadratisch. Praktisch. Gut! (англ. - The handy chocolate square; рос. — Квадратиш. Практиш. Гут.)
Всесвітньо відома німецька марка шоколаду, що випускається кондитерською фабрикою Alfred Ritter Gmbh & Co. KG, заснованої в 1912 році подружжям Альфредом і Кларою Риттер (Alfred and Clara Ritter). Зовнішній вигляд цих шоколадок пізнаваний, що й запам`ятовується.

 1 2