Бренди по тагу: олівці

Бренди по тагу:
олівці

Faber-Castell

Заснована ще в 1761 році, німецька компанія Faber-Castell є самим старим у світі виробників канцелярських приналежностей. Історія зберегла ім`я засновника. Це був ремісник Каспар Фабер (Kaspar Faber ) Штейн, що проживав у сільці (Stein), що передмістях Нюрнберга (а до 1945 року це німецьке місто було відоме, насамперед майстрами, що історично проживали там), що й займався проведенням меблів.

KOH-I-NOOR

Заснована в 18 столітті, чеська компанія KOH-I-NOOR HARDTMUTH є одним з найстарших виробників художніх, шкільних, канцелярських приналежностей і приналежностей для дозвілля. Але особливою славою користуються її олівці Компанія була заснована в 1790 році, у Відню, австрійцем Йозефом Хардтмутом (Joseph Hardtmuth).

Tombow

Японський виробник усіляких канцелярських приналежностей. Найбільше відомий завдяки своїм письмовим приладдя — ручкам і олівцям Історія почалася ще в 1913 році, коли Хороносуке Огава (Harunosuke Ogawa) заснував компанію по проведенню олівців, яку назвав на честь себе — Harunosuke. Однак, розуміючи, що для просування продукції поза Японією буде потрібно більш звучна назва, Хоноросуке в 1927 році зареєстрував бренд Tombow.