Бренди по тагу: гігієнічна продукція

Бренди по тагу:
гігієнічна продукція

Evyap

Турецький виробник різноманітної гігієнічної продукції, косметики й побутової хімії. Компанія володіє такими відомими брендами, як DURU, ARKO, Evi Lady, Evy Baby, FAX, Aromel, Saten, SANINO, Gibbs, Activex, які ( принаймні, перші два) добре відомі й у наших широтах. Evyap — одна з найбільших у світі й найбільша в Туреччині компанія, що займається подібною продукцією Починала компанія в 1927 році.

GOO.N

GOO.N — марка одноразових підгузків, що випускаються японською корпорацією Daio Paper Corporation. На японському ринку ці підгузки оцінюються як одні з найбільш м`яких і ніжних для шкіри малят, експортний варіант має гірші характеристики, але однаково позиціонується, як продукція премиум-класса.

Libero

Слогани: Змокріти — це природно… Бути сухим — значить носити Libero! Воля руху. ( підгузки-трусики Libero Up&Go) Libero. Немає підгузків сухіше. Libero. Кращий друг малят
Libero – бренд компанії SCA (Svenska Cellulosa Aktiebolaget), шведської целюлозно-паперової мануфактури, що провадить товари широкого вжитку.

Ушастый нянь

Слоган: Тому що в будинку дитина
Серія дитячої гипоаллергенной косметики. Бренд належить петербурзькій компанії «Невська косметика». Під ним випускаються найрізноманітніші кошти по догляду як за дитиною, так і за його речами — різні види мила, шампуні, крему, вологі серветки, пральні порошки… Уперше серія «Ушастый нянь» була представлена в 2004 році.

Zewa

Слоган (російський ринок): Покладетеся на нашу м`якість М`яка, як перинка Така м`яка, що їй можна довірити найдорожче Те що треба для м`якого місця.
Zewa — один із брендів шведської корпорації SCA (Svenska Cellulosa Aktiebolaget) — шведської целюлозно-паперової мануфактури. Назва Zewa відбулося від Zellstoffabrik Waldhof (Целюлозна фабрика у Вальтхофе).