Бренди по тагу: диктофони

Бренди по тагу:
диктофони

Edic-mini

Диктофон — техніка сугубо спеціалізована. Більшості користувачів цілком вистачає можливостей запису, які ним забезпечують мобільні телефони й плеєри. Але для серйозної роботи ці устрої вже не годяться, хоча ними й можна скористатися «у крайньому випадку». Диктофони від різних виробників, у цілому, схожі між собою.

iriver

(жовтогарячий)2010 (темно-сірий)2010 (ясно-сірий) Історія бренда починається в 1999 році, коли в Південній Кореї була заснована компанія Reigncom Co., Ltd. — батько-засновник iriver. Перший устрій під нової торговельної маркою, Cd-Плеєр iriver imp-100 з підтримкою формату MP3, вийшло у світ у листопаді 2000 року.

Olympus

Слоган: Focus on Life Your Vision, Our Future
Відомий японський виробник оптики й фототехніки, електроніки й медичного встаткування. У нас найбільше всього відомий як творець цифрових камер ( як для починаючих користувачів, так і для професіоналів) і цифрових диктофонів (також для різного рівня користувачів). Заснована компанія була 12 жовтня 1919 року.

Rovercomputers

Виробник і дистриб`ютор ноутбуків, смартфонов, цифрових камер, МП 3-плеєрів, а так само різних аксесуарів. Один їхніх найвідоміших брендів на російському ринку. Історія компанії почалася в 1991 році, коли була створена сервісна структура Dvm-Сервіс, двома роками пізніше перейменована в Dvm-group .

Samsung

Слоган: Digitally Yours
Samsung Group — один з найбільших конгломератів у світі бізнесу, на його батьківщині, у Південній Кореї для таких фірм використовують слово «чобол» («chaebol»). Чобол – це велика фінансово-промислова група, що переважно належить однієї родині й пов`язана з урядовими колами.

Телесистеми

Російський виробник електроніки. Компанія відома, насамперед, диктофонами Edic-mini. Займається вона також охоронними системами, аудио-видеорекордерами, офісними АТС і багатьом іншим Продукція компанії унікальна й, по більшій частині, взагалі не має аналогів на світовому ринку.