Бренди по тагу: дитячі бренди

Бренди по тагу:
дитячі бренди

DUPLO

DUPLO — різновид конструкторів марки LEGO, призначена для дітей від півтора до шести років. На ринку конструктор DUPLO з`явився в 1969-м року, через 37 років після появи самого LEGO. Придумувати окрему лінійку іграшок для дошкільників (існує ще одна LEGO для самих маленьких — PRIMO) потрібно було через небезпеку травмування дрібними деталями для малят, невеликі брусочки LEGO легко можуть бути проковтнуті.

Fisher-Price

Всесвітньо відомий виробник іграшок з Америки, чия історія почалася в 1930 році в містечку Ист-Аврора, що розташований недалеко від Нью-Йорка. Заснували компанію Герман Фишер (Herman Fisher) і Ирвинг Прайс (Irving Price), що зайняв посаду виконавчого директора. Активна участь ухвалювали також дружина Ирвинга — Маргарет Прайс (Margaret Price), на чию частку випала роль художника-ілюстратора й Хеллен Шелле (Helen Schelle), що не один рік проробила в магазині іграшок у Нью-Йорку, а отже, мала великий досвід у цьому напрямку Уже в 1931 році увазі споживачів були представлені перші 16 іграшок, виготовлені з дерева.

LEGO

19551973 Слоган: Play On just Imagine… Найвідоміша у світі іграшка, мрія багатьох маленьких хлопчиків і дівчинок — конструктор LEGO з`явилася в Данії, королівстві дитячих казок, на батьківщині Гансу-Християна Андерсена. Здається, саме там, у країні із чарівною атмосферою, з любоВ`ю до світу дитинства, повинен був з`явитися чудовий конструктор, там його змогли придумати й оцінити належним чином.