Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Intel

Слоган: Leap ahead Не менш відомо й вираження «Intel Inside».
Одна з найвідоміших нині компаній була утворена в 1968 році. Її засновниками були такі відомі особистості, як винахідник мікросхеми Роберт Нойс (Robert Noyce) і Гордон Мур (Gordon Moore) — творець так званого «закону Мура»*. По закінченні деякого часу в колектив влився й Ендрю Гроув (Andrew Grove), що став в 1979 році президентом компанії Споконвічно компанію прагли назвати, без неправильної скромності, «Moore Noyce».

J&B

&Звучить досить дивно, але в джерел цього винятково популярного в усьому світі шотландського віскі коштує італієць — Джакомо Джустерини (Giacomo Justerini), родом з італійського міста Болонья (Bologna). В 1749 році він прибув в Англію, де, разом з якимось Джорджем Джонсоном (George Johnson), заснував компанію Johnson&Justerini.

Karcher

Чорний і жовтий стали фірмовими квітами Karcher в 1974 році Слоган: Makes a Difference
На сьогоднішній день ця німецька компанія є одним з найбільших виробників різної очисної техніки, застосовуваної як у побуті, так і в різних сферах діяльності. І мало хто знає про те, що починала вона з випуску опалювальних систем.

Kawasaki

У більшості людей назва Kawasaki асоціюється винятково зі спортивними мотоциклами. Насправді ж, Kawasaki Heavy Industries, Ltd. — це величезний промисловий концерн, для якого випуск мотоциклів є лише одним з безлічі видів діяльності. Проведенням мотоциклів займається підрозділ Kawasaki Motorcycle Corporation, що з`явилося в 1963 році, після поглинання Kawasaki компанії Meguro, що займалася мотоциклами.

Kenzo

«Модний» бренд, заснований японським дизайнером Кензо Такада (Kenzo Takada). З 1993 року належить французькому холдингу LVMH, що займається предметами розкоші Історія цього бренда ( до початку 90-х років) — це, по суті, біографія його засновника. Народився Кензо в богом забутому містечку Химедзи 27 лютого 1939 року.

KFC

Американська мережа ресторанів швидкого харчування (фастфуда). Спеціалізується на курячому м`ясі, про що повідомляє її ім`я — Kentucky Fried Chicken (смажені курчата з Кентуккі). З назви можна відразу ж зрозуміти, звідки цей бренд родом. Штаб-квартира компанії перебуває в Луисвилле, штат Кентуккі, США (Louisville, Kentucky, United States). Розповідаючи про історію бренда KFC, не можна хоча б коротенько не розповісти біографію його засновника, найбільше відомого як Полковник Сандерс (Colonel Sanders).

KIA

Слоган: The Power to Surprise
Деякі джерела схильні вважати засновану в 1944 році KIA ( у ті роки вона називалася Kyungsung Precision Industry) першим в історії південнокорейським виробником автомобілів. У принципі, це вірно, якщо судити з погляду дати підстави. От тільки тривалий час компанія займалася винятково велосипедами так моторолерами, пізніше мотоколясками й триколісними транспортними засобами, начебто тих, що випускала японська Daihatsu.

Kinder Surprise

Kinder Surprise

Історія Kinder Surprise – це історія про італійське життєлюбство й безмежної вірності своїй справі. Вона розповідає про те, що для досягнення успіху потрібно не тільки багато й самовіддано працювати, але й не забувати оглядатися навколо в пошуках вдохновенья й свіжих ідей. Саме таким принципам і випливав Микеле Ферреро – людей, що створила одне із самим популярних ласощів не тільки дітей, але й дорослих — Kinder Surprise. Однак, розповідаючи про появу шоколадного яйця із сюрпризом, починати потрібно з історії про батька Микеле – Пьетро Ферреро.

Kingston

Найбільше в нас ця компанія відома своїми «флешками», так картами пам`яті. На самому е справі асортименти виробленої продукції дуже великий, але він дійсно так чи інакше має відношення до пам`яті. Продукцію Kingston використовують у самих різних устроях — від МР 3-плеєрів, до персональних комп`ютерів Народження Kingston у жовтні 1987 року збіглося з періодом, коли ринок персональних комп`ютерів випробовував гостру нестачу в модулях пам`яті.

KLM

Слоган: The Relliable Airline
Авіакомпанія KLM Royal Dutch Airlines — найстарша авіакомпанія в Європі. 12 вересня 1919 року королева Нідерландів Вильгельмина (Wilhelmina) присудила ще не створеній компанії статус «Королівська». Сама ж компанія була заснована деяким пізніше — 7 жовтня 1919 року.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20