Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Henkel

Henkel Bleich-Soda Слоган: A Brand like a Friend
Німецька хімічна корпорація. Займається, в основному, мийними засобами, косметичною продукцією, а так само є світовим лідером в області проведення різних клеїв і герметиків. Володіє безліччю відомих по усьому світу брендів Історія компанії почалася в 26 вересня 1876, у німецькому місті Аахен, земля Сівба.

HP

Слоган: Invent
Історія цієї компанії бере свій початок в 1934 році. Саме тоді познайомилися два випускники Стэндфордского Університету — Білл Хьюлетт (Bill Hewlett) і Дэйв Паккард (David Packard). Обоє з дипломами інженерів-электронщиков. Ідея заснувати компанію виникла спонтанно.

Hipp

Слоган: Für das Wertvollste im Leben Для самого коштовного в житті
Ця історія почалася ще в 1898 році, коли в родині кондитера Йозефа Хиппа, що проживав у місті Гюнцбург, народилася спочатку дочка, а роком після ще й близнюки. І всі б чудово, так от у дружини Йозефа почалися проблеми із грудним молоком, жінка явно була не в змозі прокормити таку ораву.

Honda

Слоган: The power of dreams
Японська компанія, більш усього відома, як виробник автомобілів і мотоциклів. Є власником бренда Acura. Історії багатьох, відомих і не дуже, автомобільних компаній ( принаймні, перші десятиліття) звичайно нерозривно пов`язані з іменем людини їх, що заснував і на честь себе, що ж і назвав.

HTC

Слоган: HTC Innovation (застарілий) Quietly brilliant (з вересня 2009 року)
Мабуть, найвідоміший тайваньский виробник «просунутих» комунікаторів, що працюють під керуванням Windows Mobile і Google Android, а також UMPC. Причому компанія як випускає власні устрої, так і займається Odm-складанням Утворена компанія була в 1997 році.

HUGGIES

Бренд, під яким випускається різна дитяча гігієнічна продукція. Належить Kimberly-Clark Corporation, яка володіє багато інноваційними розробками в справі дитячої гігієни (це й застібки-липучки на підгузках, і спеціальні повітропроникні матеріали, що дозволяють шкірі дихати, і ще деякі подібні рішення).

Hyundai

Є відомості, що коса «Н» символізує рукостискання Слоган: Drive your way
Історія одного з найбільших автовиробників почалася в 1967 році, коли Hyundai Engineering and Construction Company (Hyundai Construction Co., Ltd.), найбільше відома як будівельна й суднобудівна компанія, розв`язала різноманітити свою діяльність, зайнявшись випуском автомобілів.

IBM

International Time Recording Company (1888)Computing Scale Company of America (1891)Tabulating Machine Company (1911)1924194719561972 Слоган: Think!
Це не просто відома компанія, це щось більше. Почавши задовго до комп`ютерної ери, вона не тільки вплинула на сучасні комп`ютери — IBM по суті створила їхній сучасний вигляд. Є компанії, історія яких уміщається в кілька абзаців.

Infiniti

Бренд, під яким випускає люксовые авто японська компанія Nissan Motors. Причина підстави нового бренда укладалася в тому, що ніхто на ринку США не сприймав японські автомобілі як престижні. Так, надійні й практичні, але ніяк не престижні. У цей секторі ринку безроздільно правили американські і європейські моделі.

ING

Фінансовий холдинг ING надає послуги по кредитуванню й страхуванню, займається інвестиціями й проводить усілякі банківські операції. Клієнтами ING є як великі організації, так і приватні клієнти в десятках країн по усьому світу. Число клієнтів ING давно вже перевалило за 85 мільйонів.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20