Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Gallina Blanca

Один з найвідоміших у світі брендів продуктів харчування. Це іспанська компанія, чия штаб-квартира перебуває в Барселоні, Іспанія (Barcelona, España). Заснована вона була в 1936 році. У її джерел коштує Луїс Карулья (Luis Carulla), якому належить честь винаходу спеціальній машинці для виготовлення харчових концентратів.

Genius

Слоган: «Live with Ideas»
Бренд цей не можна віднести до одному із самих шановних. Але до одному з найвідоміших можна. Практично всі, хто хоч як те пов`язаний з комп`ютерами хоч одного разу чув про «Genius». Продукия вихідна під цим іменем — це комп`ютерна периферія й комплектуючі самих різних типів: від мишей до моніторів і материнських плат Бренд був засновано 3 листопада 1983 року.

Gislaved

Шведський виробник шин, що почав свою діяльність ще в 1893 році. Заснували компанію брати Вільгельм і Карл Гислоу (Carl and Wilhelm Gislow). Справа була в містечку Гиславед, так що, як бачимо, мудрувати з назвою вони не стали. Повністю назва виглядала так: Svenska Gummifabriken i Gislaved. Цікаво, що перш, ніж заснувати власну компанію, брати досить довго жили в США, де працювали на заводах з виробництва продукції з гуми Як і багато інші виробники шин, компанія Gislaved починала з випуску найрізноманітніших виробів з гуми.

Goodyear

Історія цього всесвітньо відомого виробника шин почалася в 1898 році, коли хтось Френк Сейберлинг (Frank Seiberling) выклянчил якусь суму у зведеного брата й на ці гроші придбав невеликий заводик, на якому зайнявся виготовленням самих різних гумовотехнічних виробів, у тому числі й шини для гужового транспорту й велосипедів.

Google

Корпорація, що володіє найпопулярнішим однойменним розвідувачем. Google обробляє десятки мільярдів запитів на місяць, володіючи абсолютною більшістю пошукового ринку. Найближчі конкуренти (Yahoo! і Bing) відстають від нього на порядок Саме Google першим приходить на розум, коли розмова заходить про знамениті бренди.

Great Wall

Один з найбільших китайських виробників автомобілів і найбільша приватна компанія країни, що працює в даній сфері. Great Wall Motor заснована в 1976 році в місті Баодин, що розташований у провінції Хэбэй (Baoding, Hebei, China), де й донині перебуває її головний офіс. GWM починала як невелика компанія (споконвічно її повна назва виглядала як Baoding Great Wall Automobile Company), що провадить мініатюрні грузовички, але згодом перетворилася в холдинг із майже двох десятків компаній, частина з яких займаються складанням автомобілів, а інші — проведенням комплектуючих.

Grundig

Слоган: far a good Reason
А геть дантист-надомник Рудик — У його приймач «грюндиг», Він його ночами крутить — Ловить, контра, ФРН. В.Висоцький. «Лист у редакцію»

Hankook

Слоган: Driving Emotion
Виробник автомобільних покришок з Південної Кореї. Випускає продукцію для легкових автомобілів, вантажівок різної вантажопідйомності й автобусів. Hankook входить у десятку провідних виробників шин в усьому світі. Продукція компанії зарекомендувала себе як одмінна непоганим співвідношенням якості й вартості.

Heinz

Слоган: 57 varieties (з 1886 року) Бренд, що належить американської продовольчої компанії H. J. Heinz Company. Уважається одним з найвідоміших у світі. Але особливою популярністю користується на ринку США продукції, що де випускається під ним, віддають перевагу більш 50% споживачів ( за даними на кінець 2012 року).

Hello Kitty

Hello Kitty (Хеллоу Китти або Харо Китти, як виголошують японці) — це один із самих яскравих образів, що розміщається на безлічі товарів. Особливо популярна ця кішечка в себе на батьківщині, у Японії, де вона є частиною поп-культури, але не менше відома вона й по усьому світу. Hello Kitty знімається в мультфільмах, продається в якості іграшок і забавних фігурок, прикрашає собою всілякі аксесуари, одяг, взуття, предмети інтер`єру, практично неможливо уявити собі яку-небудь деталь або предмет, яку ще ніхто не додумався прикрасити цією пізнаваною котячою мордочкою.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20