Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Dell

Dell, Purely You. Dell. Uniquely You. (використовується в Австралії) Easy as Dell. Be direct.
Історія цієї компанії — одного із провідних виробників ноутбуків, нетбуков, десктопов, серверів, а так само смартфонов — це, насамперед, історія її засновника Майкла Делла (Michael Dell). Його життя є ідеальною ілюстрацією до справдженої «американської мрії». Народився Майк в 1965 році в Х`юстоні, штат Техас (Houston, Texas).

disney-logo

Disney

Уолт Дисней, поза всякими сумнівами, був унікальною людиною. Він уміло сполучав у собі риси доброго казкаря й гарного підприємця, грамотно балансуючи між своїми бажаннями й реальними можливостями. А тому не дивно, що створена їм компанія продовжує розбудовуватися й квітнути навіть сьогодні – по закінченні 90 років від дня своєї підстави.

Dr Pepper

Слоган: King of Beverages Old Doc Be a Pepper Be You There´s just more to it
Знаменитий газований напій Dr Pepper проводиться корпорацією Dr Pepper Snapple Group Company (колишня назва компанії — Cadbury Schweppes Americas Beverages). Крім самого свого відомого бренда компанія випускає й інші газовані й негазовані напої, чаї, миксы, навіть пиво.

Dropbox

Dropbox — це хмарне сховище даних, що належить компанії Dropbox Inc. . У користувача є можливість одержувати доступ до своєї інформації з будь-якої крапки земної кулі, де є підключення до інтернету, ділитися нею з іншими користувачами, синхронізувати дані з вилученими устроями Концепція хмарних сховищ не нова й Dropbox далеко не перша компанія, яка створила подібний сервіс ( насправді конкурентів у неї цілком достатньо).

Ducati

Зараз уже важко повірити, що цей виробник знаменитих гоночних мотоциклів споконвічно займався електронікою. Історія компанії бере свій початок в 1926 році, коли 4 липня її заснували брати Дукати. У кращих італійських традиціях, братів була юрба. Не така більша, як у випадку з Maserati, але три людини — це теж не мало.

Duracell

Duracell — одна з найвідоміших марок лужних батарейок у світі, належить корпорації Procter & Gamble. Також під цим брендом випускаються трохи інших видів батарейок усіляких розмірів і ємностей, а також лінія ліхтариків. Бренд Duracell знаменитий тим, що його батарейки мають довгий термін служби, властиво, саме ці батарейки згадуються, коли ми думаємо про батарейки здатних прослужити як можна довше.

Durex

Бренд, що належить британської компанії SSL International. Під ним випускаються контрацептиви й інші інтимні товари (лубриканты, секс-іграшки). Бренд один з найдавніших у цій області — перші презервативи Durex з`явилися в продажі в 1935 році. Їх почала провадити компанія London Rubber Company. Назва «Durex»
– похідне від «Durability, Reliability and Excellence»
(«міцність, надійність і неперевершеність»
).

DURU

Бренд, що належить турецької компанії Evyap Inc. Під ним випускаються різні види мила, піни для ванн, гель-душі. Ця продукція досить відома на території СНД, входячи в категорію самої популярної DURU Cherry Pie (зображення з офіційного сайту) Датою народження бренда прийнято вважати 1967 рік, коли перші зразки мила з`явилися в продажі.

ebay

Восени 1995 року програміст Пьер Омидьяр (Pierre Omidyar) Хосе, що й нині проживав у місті Сан, що в штаті Каліфорнія (San Jose, California), запустив на своєму сайті он-лайн аукціон, названий їм Auctionweb. Історія зберегла той факт, що першим проданим у такий спосіб предметом стала несправна лазерна вказівка Омидьяра.

Epson

Слоган: Exceed your vision
Підрозділ концерну Seiko Group. Відомий виробник комп`ютерної периферії (особливо прославилися принтери, з яких усі й починалося), готових комп`ютерних систем ( як десктопов, так і ноутбуків), а також проекторів. Почалося все з компанії Daiwa Kogyo Ltd з японського міста Сува округу Нагано (Suwa, Nagano), що історично займався годинними механізмами.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20