Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Canon

Слоган: You can — Canon
Історія цієї відомої нині всім і кожному, хто взагалі знає, що таке фототехніка, компанії почалася в 1933 році, коли два молоді японські інженери — Горо Йошида (Goro Yoshida) і Сабуро Учида (Saburo Uchida), створили невелику лабораторію Seiki Kogaki Kenkyujo. Небагато пізніше вона буде перейменована в Precision Optical Instruments Laboratory.

Chevrolet

Одна із самих легендарних марок американських автомобілів. Багато моделей Chevrolet (марку в народі любовно охрестили Chevy — Шеви) стали справжніми втіленнями « американської мрії». Вони не раз ставали зірками культових фільмів і героями популярних пісень. Тривалий час автомобілі Шевроле (хоча, якщо бути вуж зовсім допитливим, те вірніше всього «Шевролей»
) виявляли собою те, яким повинен бути масовий американський автомобіль Сумніваюся, що відомий у свій час автогонщик Луи Шевроле всерйоз замислювався про створення власної моделі автомобіля.

Chupa Chups

Слоган: Life less serious
Самі знамениті льодяники на паличці у світі — Чупа-Чупс з`явилися на світло в 1958-м року. Їхнім батьком може вважатися Енрик Бернат (Enric Bernat), засновник Chupa Chups Group. Будучи потомственим кондитером, Бернат, як і кілька поколінь його предків, володів кондитерським проведенням у своїй рідній Барселоні, в Іспанії, його фірма звалася Granja Asturias S.A. В 1958-м року успішному кондитерові спадає на думку думка вивчити переваги своїх покупців, зайнятися не такими популярними в ті роки маркетинговими дослідженнями.

logo1

Cisco

Американську компанію Cisco Systems можна вважати унікальної. Вирізнилася вона як безпрецедентно стрімким зростанням капіталізації, так і сильним обожнюванням з боку фанатів. Створювалася Cisco з метою розробки й продажу мережного встаткування. Спеціалізація бізнесу виявилася вузької, але в ньому компанія досяглася максимальних висот.

Citroen

Після самогубства батька Андре Ситроен (André Citroën) роздобув у спадщину непоганий стан і цілком процвітаючий бізнес, пов`язаний з дорогоцінними каменями. Усе очікували, що й син піде по стопах батька. Однак, проста торгівля мало цікавила Андре. Робота з технікою залучала його куди більше.

Civic

застарілий варіант Одна із самих популярних моделей легкових автомобілів відомого японського автовиробника Honda Motor Co., Ltd. Перший Civic був представлений в 1972 році. Цей невеликий переднеприводной хэтчбек хоча й не виділявся вражаючим зовнішньому виглядом, відразу ж залучив до себе увага багатьох споживачів, причому не тільки в Японії, але й по всьому світлі.

Coca-Cola_Logo_Script

Coca-Cola

Округлий біло-червоний напис «Cоca-Cola» змушує сглотнуть слину багатьох з нас. Цей газований безалкогольний напій асоціюється зі святом і достатком, у сприйнятті багатьох він персоніфікує собою саму американську мрію. Але, перш ніж стати символом сімейного торжества, бренд Cоca-Cola пройшов досить довгий шлях.

columbia

Columbia Sportswear

Спортивний бренд Columbia Sportswear (більш відомий у нас як просто Columbia) — один з найвідоміших і шановних у світі. Компанія провадить найрізноманітнішу продукцію, крім теплого спортивного одягу випускається також взуття й різне аксесуари. Одяг Columbia охоче використовується як спортсменами, так і для повсякденного носіння.

Corel

Канадський розроблювач програмного забезпечення для різних платформ, в основному пов`язаного з видавництвом і графікою. Найбільше прославився як творець редактора векторної графіки Coreldraw! і Corel Photo Paint. У наш час популярність цих продуктів не так висока як раніше, вони були досить серйозно потіснені розв`язками від Adobe.

Daihatsu

(E - означає «engine»)19411945 (повернення первісного логотипа)1951 Слоган: We make it Compact
Один з найбільших японських виробників автомобілів. В основному, це мікролітражні моделі. Також проводяться компактні минивены, пікапи й позашляховики. Техніка ця відома й шановна в усьому світі.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20