Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

BMW

BMW Motosport (70-e)19542000 Слогани: BMW. The Ultimate Driving Machine. BMW. Sheer Driving Pleasure. The Ultimate Driving Experience
Цей, мабуть, один із самих іменитих виробників автомобілів і мотоциклів у світі, починав свою діяльність в 1916 році в Мюнхені, споконвічно займаючись літаковими двигунами. Утворювалася компанія в результаті злиття двох дрібні виробників авіадвигунів — Rapp-Flugmotoren Werke і Otto-Werke.

Boeing

Слоган: One destination. A world of solutions.
Мабуть, найвідоміший у світі виробник авіаційної, військової й космічної техніки. Але ж починала корпорація Boeing з малюсінької фабрики, де невеликі літаки збиралися повністю вручну. Історія компанії почалася в далекому 1916 році, коли 15 липня була заснована компанія The Pacific Aero Products Company, через рік перейменована в Boeing Airplane Company.

Bosch

Слоган: «Invented for Life»
Німецька група компаній, що займається розробкою й проведенням промислового й побутового встаткування, техніки для автомобілів. Якийсь час займалася проведенням телекомунікаційного встаткування. Входить у десятку найбільших світових виробників електричного й електронного встаткування В 1886 році, 15 листопада, у німецькому місті Штутгарт (Stuttgart), винахідником Робертом Бошем (Robert Bosch) була заснована власна майстерня, яку він назвав «Workshop for Precision Mechanics and Electrical Engineering».

Brabus

Brabus Tesla Roadster Безперечно, Mercedes – чудові автомобілі, доступні далеко не всім. Але навіть їхнє придбання в наші дні вже не можна вважати чим-небудь із ряду геть вихідним. Так міркували ділові партнери Клаус Бракман (Klaus Brackmann) і Бодо Бушман (Bodo Buschmann). В 1977 році вони створили салон із продажу «Мерседесів» і тепер міркували над тем, яку б ізюминку внести у свій бізнес.

Bridgestone

Слоган: Passion for Excellence
Видиме Шоджиро Ишибаши (Shojiro Ishibashi) був дуже амбіційною людиною. Недарма адже, засновуючи компанію по проведенню шин і іншої гумовотехнічної продукції, він дав їй назва, що ідеально підходить для виходу на міжнародний ринок. Але не став при цьому мудрувати, а просто перевів своє прізвище на англійську мову: «ishi»
«stone»
(«камінь»
), «bashi»
«bridge»
(«міст»
). А починалося всі 1-го березня 1931 року, коли в японському містечку Курумэ, що в префектурі Фукуока (Kurume, Fukuoka, Japan), з`явилася нова компанія — Bridgestone Tire Co., Ltd.

BRITA

Німецька компанія, що спеціалізується на очищенні води. Є лідером на ринку портативних систем для очищення води в домашніх умовах. Свою історію початку в 1966 році, як невелика фірма, заснована Хейнцем Ханкаммером (Heinz Hankammer). Справа була в невеликому німецькому місті Таунусштайне, що перебуває в землі Гессен (Taunusstein, Hessen, Germany), де й донині перебуває головний офіс BRITA.

Bugatti

На жаль, сучасна Bugatti — це лише спадкоємиця колись незалежної й легендарної компанії, що створювала прославлені моделі класу «люкс». На жаль, але в наш час безумно важко вижити, випускаючи лише автомобілі, які є не стільки засобами пересування, скільки предметами розкоші Незалежність свою Bugatti втратила ще в 1963 році, чому передували серйозні фінансові проблеми.

Buick

Легендарна автомобільна марка. Одна з найстарших у США, що дожила до наших днів Усе почалося в 1899 році, коли талантливейший інженер Дэвид Б`юік (David Buick), шотландець по походженню, заснував компанію Buick Manufacturing Company, яка займалася проведенням автомобільних двигунів, використовуючи для цього власні унікальні розробки.

burger king

Burger King

1999-сьогодні 1994-2003 1971-1994 1957-1971 1954-1957 На сьогоднішній день Burger King є другою по величині й по популярності мережею фаст-фуду у світі. Ресторани цієї корпорації перебувають у всіх 50 штатах США, а також в 56 країнах миру. Щорічний оборот компанії перевищує $2,5 млрд. А тому так цікаво, зрештою, довідатися, із чого ж усе починалося А почалася історія Burger King з того, що два ініціативні ділки — Джеймс Макламор і Дэвид Эджертон – в 1954 році розв`язали відкрити свою власну мережу ресторанів фаст-фуду.

Candy

Candy Group — міжнародна група компаній, основним брендом якої є однойменний бренд Candy. Під своєї провідної маркою Candy і декількома іншими не менш відомими компанія вже багато років успішно займається проведенням і продажем різної побутової техніки Почалося все в 1945 році. Уже відгриміла Друга світова війна й Італія почала відроджуватися.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20