Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Volkswagen

до Другий світовийпісля Другий світовий2000 Історія цієї найвідомішої автомобільної марки бере свій початок із середини 30-х років минулого століття. Згідно з легендою, почалося всі восени 1933 року, коли в неформальній обстановці готельного номера відбулася зустріч між Фердинандом Порше (Ferdinand Porsche) і Адольфом Гітлером.

Walmart

Слоган: Save money. Live better
Дійсно величезна роздрібна мережа. Найбільша на території США, а то й в усьому світі. У мережу входять як невеликі магазинчики, так і величезні супермаркети, розкидані по всій країні. Представництва Wal-Mart Stores, Inc. існують і за межами США. Магазини мережі торгують практично всім: електроніка, меблі, комп`ютери й ПО, іграшки й товари для дітей, фототехніка, косметика, спортивні товари, бакалія, медикаменти, різноманітний дріб`язок для будинку, посуд, книги й компакт-диски… З осені 2009 року в продажі з`явилися труни, причому купити їх можна врассрочку. Заснована мережа була Сэмом Уолтоном (Sam Walton) в 1962 році.

Walkman

Історія цього бренда починається в далекому 1979 році. Саме тоді вперше з`явився касетний плеєр TPS-L2 — перший Walkman, розроблений інженером Нобутоси Кихара (Nobutoshi Kihara). Устрій виявився винятково вдалим і популярним. Не дивлячись на всі старання конкурентів, що випускали аналогічні устрої, саме техніка від Sony стала самою основою індустрії портативних аудиоустройств. Слідом за рядом касетних плеєрів, компанія почала випускати Cd-Плеєри (перший час, що випускалися під саббрендом Discman).

Warner_Bros_Logo

Warner Brothers

Warner Brothers для більшості з нас асоціюється із приємним кінопереглядом. Усі ми пам`ятаємо заставку із зображенням золотого щита з буквами «WB» на тлі синього неба.Що стала легендою кінематографа, ця компанія починалася як ризикована витівка чотирьох братів. По суті, історія Warner Brothers — це історія чотирьох однодумців, які розв`язали присвятити себе улюбленій справі Компанія Warner Brothers була названа на честь своїх засновників — Гарри, Альберта, Сэма й Джека Уорнеров, батьки яких були емігрантами з Російської імперії.

Western Digital

Компанія Western Digital, вона ж WD, вона ж WDC — один із провідних виробників систем зберігання даних. Особливу популярність компанія одержала як виробник жорстких дисків Заснована Western Digital була 23 квітня 1970 року якимось Альвином Филипсом (Alvin Phillips) інженером, що був, компанії Motorola.

Wrigley

Коли Ригли Вільям Молодший (William Wrigley Jr.) заснував в 1891 році компанію, що займався продажем мила, він навіть і припустити не міг, що його дітище стане відомим завдяки жувальній гумці. Справа була в Чикаго, де й донині перебуває головний офіс Wm. Wrigley Jr. Company. Для того, щоб підняти популярність своїх товарів, Вільям почав додавати до них різні сувеніри.

Yahoo!

Слоган: Do you Yahoo!?
По своєму легендарна інтернет-компанія, що володіє однієї з найбільших пошукових систем. Крім послуг пошуку, Yahoo! надає користувачам різні сервіси, начебто електронної пошти, прогнозів погоди, біржових зведень і тому подібне А почалося все з того, що два аспіранти Стэнфордского університету почали створювати каталог сторінок інтернету.

Yokohama

Японський виробник автомобільних покришок почав своє існування в 1910 році, коли її заснували американська B.F. Goodrich Company (нині Bfgoodrich) і японська Yokohama Cable Manufacturing Co. Ltd. (тепер Furukawa Electric Co., Ltd.). справа була в місті Йокогама, що розташований у префектурі Канагава. Двома роками через там же був відбудований і перший завод компанії Шини, що проводилися на цьому заводі були в багато інноваційними по японських мірках.

Zara

Іспанський «модний» бренд, під яким випускається чоловічий, жіночий і дитячий одяг. Крім одягу проводяться також взуття з аксесуарами, білизною й парфумерією. Zara входить до складу Inditex Group, що належить одному із самих багатих людей Іспанії, магнатові Амансио Ортега (Amancio Ortega).

Жигулівське

Жигулівське — один з найвідоміших сортів пива, що плавно перекочував з радянської епохи на прилавки сучасних магазинів. Унікальність цього бренда (мені здається, улюблений багатьма напій можна так назвати) у тому, що він не є офіційно зареєстрованою торговельною маркою й не належить однієї певній компанії.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20