Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Toyo Tires

Слоган: Driven to perform
Очевидно важка економічна ситуація в самому кінці Другої світової війни в Японії привела до того, що в серпні 1945 року дві великі компанії, що займалися гумовотехнічними виробами, розв`язали об`єднатися. Це були Hirano Rubber Manufacturing Inc. (заснована в 1943 році) і Toyo Rubber Industrial Co., Ltd.

Transcend

Слоган: Exceeding Your Expectation
Історія Transcend почалася в 1988 році, коли її заснував хтось Пітер Шу (Peter Shu). Споконвічно компанія займалася адаптацією лазерних принтерів до китайської мови До проведення, пов`язаного з пам`яттю, вона приступилася роком пізніше, почавши випуск модулів пам`яті для лазерних принтерів.

Trojan

Якщо вірити рекламі й статистиці, то під брендом Trojan випускаються самі популярні презервативи в США — близько 70% ринку, за даними на 2010 рік (друге місце закріпилося за Durex). Історія почалася ще в XIX столітті, коли Мерль Янгс (Merle Youngs) заснував компанію Youngs Rubber Company, що займався різними гумовотехнічними ідеями.

Tuborg

На сьогоднішній день бренд Tuborg ставиться до числа всесвітньо відомих. Проводиться це пиво в Данії з 1873 року. Втім, по мірках «пивних» брендів це навіть і не вік. Заснував броварню Карл Фредерік Тьетген (Carl Frederik Tietgen), справа була неподалік від Копенгагена. Своя назва підприємство одержало на честь колись розташованого неподалік прадавньої будови, побудованого ще в 1690 році, що й споконвічно називався Thuesborg. Однієї з особливостей Tuborg було те, що пиво споконвічне розливалося в пляшки, що в ті роки в Данії було в новинку.

Twitter

Слоган: What are you doing now? Share and discover what`s happening right now, anywhere in the world
Twitter — соціальна мережа, організована у вигляді мікроблогів. Учасники Twitter можуть посилати повідомлення з різних устроїв ( є версія для мобільних телефонів), єдина умова, розмір повідомлення не повинен перевищувати 140 символів.

УАЗ

Слоган: УАЗ — Природа Руху (на експорт: UAZ — Natural Drive)
Ведучий російський виробник повнопривідних автомобілів. Випускаються моделі, призначені для рішення різних завдань: класичні позашляховики, мікроавтобуси й невеликі вантажівки Своєю появою УАЗ «зобов`язаний» Великій Вітчизняній війні.

VEKA

Один з найбільших у світі виробників різноманітного асортиментів Пвх-Профілів і аркушів, які застосовуються для виготовлення вікон і дверей. Продукція компанії широко використовується при рішення самих різних завдань, які виникають перед будівельниками. Штаб-квартира VEKA перебуває Зенденхорсте, земля Північний Рейн-Вестфалия, Німеччина (Sendenhorst, North Rhine-Westphalia, Germany).

Vertu

Компанія, що прославився винятково дорогими мобільними телефонами. Такі моделі класу люкс покликані, насамперед, підкреслювати статус свого власника — адже вартість найдешевшої тільки починається від декількох тисяч доларів. Технічно ж ці устрої звичайно відстають від своїх звичайних побратимів (перша «просунута» модель з`явилася лише в 2009 році).

Viewsonic

Слоган: See the difference
Історія цього досить відомого виробника різних устроїв візуалізації, начебто моніторів, проекторів, телевізійних панелей і мобільних устроїв, начебто портативних комп`ютерів, букридеров і бездротових моніторів, почалася з невеликої компанії, що займалася споконвічно дистриб`юторською діяльністю, представляючи на ринку США комп`ютерну периферію.

Навколо світу

В 1861 році відбулася одна примітна подія — у Санкт Петербургові почав виходити новий географічний журнал «Вокругъ світла». Це один з найстарших науково-пізнавальних журналів у світі. Заснував його знаменитий російський видавець і книгопродавец Маврикій Осипович Вольф. Причиною для його випуску стало бажання видавця розширити аудиторію своєї продукції, його розуміння запитів читачів того часу, «дозрілих» для подібної періодики За півтора сторіччя журнал пережив кілька епох, встигнув з російського стать радянським, а потім і знову російським.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20