Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Sony

Слоган: make.belive
У джерел багатьох всесвітньо відомих компаній стояли дві людини, один з яких був талановитим інженером, інший добре орієнтувався у світі бізнесу. Не стала виключенням і Sony. Трапилося це в 1946 році, у Японії, яка тільки-тільки почала відроджуватися після поразки й потрясінь Другої світової війни.

Sony Ericsson

Бренд, під яким випускаються популярні мобільні телефони, а так само різні аксесуари до них. Належить Sony Ericsson Mobile Communications — шведсько-японської компанії, що займається проведенням телекомунікаційного встаткування. Sony Ericsson Mobile Communications була засновано 1 жовтня 2001 року. Основою для створення нової компанії послужило те, що мобільні телефони компаній Sony і Ericsson, будучи в цілому непоганими устроями, програвали конкуренцію з апаратами Nokia. Подвійна назва компанії пояснюється тим, що обоє засновника мають рівні частки по 50%.

Ssangyong

Південнокорейський виробник, що займається в основному, автомобілями підвищеної прохідності. Історія марки почалася в 1954 році, з підстави в Сеулі (де й донині перебуває її штаб-квартира) компанії Ha Dong-hwan Motor Workshop. Вона займалася створенням класичних позашляховиків Jeep і вантажівок для американських солдатів.

Subaru

Subaru World Rally Team Слоган: Think. Feel. Drive
Один з культових брендів світу автоспорту. Належить Fuji Heavy Industries (FHI) — одному з найбільших у Японії машинобудівних концернів. Історія бренда бере свій початок в 1953 році, коли відродилася із власних уламків компанія Fuji Heavy Industries. У неї була важка історія — ще три роки тому вона називалася Fuji Sangye Limited, ця компанія до війни займалася військовими літаками, а після війни — усім підряд, розвалившись у підсумку відразу на 12 дрібних компаній.

Suzuki

Слоган: Way of life!
Як і багато інші виробники автомобілів, Suzuki Motor Co. Ltd. починала зовсім з іншої продукції. У цьому випадку із ткацьких верстатів. Заснував компанію Suzuki Loom Works в 1909 році Мачио Сузуки (Michio Suzuki). Тоді це був невеликий заводик, розташований у прибережному селі Хамаматсу (тепер це вже місто).

logo_swarovski

Swarovski

Змусити світ віддати перевагу кришталю й забути про діаманти не так-те й просто. Але історія бренда Swarovski доводить, що можливо навіть таке. Даниель Сваровски (Daniel Swarovski) подарував світу прикраси зі скла й тим самим установив зовсім нові правила в цій грі за імідж. А всі завдяки тому, що він не боявся впровадження нових технологій, не розголошував секрети проведення й чуйно зчитував потреби сучасного суспільства.

Swatch-Logo

Swatch

Швейцарський годинник незмінно асоціювався з гарною якістю. При тому протягом довгого часу дозволити їх собі міг не кожний, а тому цей наручний годинник залишався прерогативою лише представників певного класу. Принаймні, так було до 1983 року, поки на ринку не з`явився годинник Swatch.Буквально за перші пару років їм удалося перевернути індустрію проведення годин з ніг на голову Автором дивного аксесуара став Николас Хайек, який запропонував людям швейцарська якість за доступні гроші.

Tefal

Південна КореяСША Слогани: Ideas you can´t live without Tefal. Без твоїх ідей не обійтися
Бренд Tefal, один з найвідоміших світових брендів, почав свою історію ще в 1954 році. Саме тоді французький інженер Марко Грегуар відкрив спосіб нанесення на алюмінієві поверхні политетрафторэтилена, відомого також і як ПТФЭ або просто тефлон.

Thinkpad

Крапка над «I» світиться коли ноутбук включений - це також один з характерних ознак лінійки Лінійка професійних ноутбуків, що нині проводяться компанією Lenovo. До 2005 року бренд належав IBM. Перші ноутбуки Thinkpad з`явилися в 1992 році. Назва бренда несе в собі слоган IBM — Think!
і є похідним від «notepad»
(«блокнот»
).

Tide

Всесвітньо відомий бренд, що належить компанії Procter & Gamble (P&G). Під ним випускається пральний порошок і деякі інші мийні засоби Історія Tide почалася в 1946 році, коли хіміки P&G розробили новий універсальний мийний засіб, здатне справлятися навіть із досить серйозними забрудненнями.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20