Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Rolex

Цей швейцарський бренд, під яким випускаються наручний годинник і аксесуари, давно й міцно асоціюється в більшості населення Землі з достатком і розкішшю. Компанія Rolex, SA — одна з найвідоміших і шановних в усьому світі. Але цікаво, що людина її, що заснував не був потомственим годинникарем.

Rovercomputers

Виробник і дистриб`ютор ноутбуків, смартфонов, цифрових камер, МП 3-плеєрів, а так само різних аксесуарів. Один їхніх найвідоміших брендів на російському ринку. Історія компанії почалася в 1991 році, коли була створена сервісна структура Dvm-Сервіс, двома роками пізніше перейменована в Dvm-group .

Saab

Історія цього шведського автомобільного виробника почалася в 1937 році. Тоді й була заснована компанія Svenska Aeroplan Aktiebolaget, що займався випуском військових літаків. І потрібно відзначити, що продукція SAAB непогано зарекомендувала себе в небі над Європою, зануреної в хаос Другої світової війни Але із закінченням війни минувся й гарний час для виробника.

Samsung

Слоган: Digitally Yours
Samsung Group — один з найбільших конгломератів у світі бізнесу, на його батьківщині, у Південній Кореї для таких фірм використовують слово «чобол» («chaebol»). Чобол – це велика фінансово-промислова група, що переважно належить однієї родині й пов`язана з урядовими колами.

SANYO

Японський виробник різної електроніки, побутової й кліматичної техніки. Корпорація, яка починала з невеликого електромонтажного заводу, що заробив у місті Осака, 23 листопада 1947 року, на сьогоднішній день нараховує сотні дочірніх компаній, на яких трудяться сотні тисяч співробітників.

Scarlett

Слоган: Скарлетт. Оточи себе турботою Scarlett. Побутова техніка № 1 у Росії
Торговельна марка Scarlett належить компанії Arima Holding Corp. Під цією маркою випускається дрібна побутова техніка, досить популярна в Росії, у країнах СНД і Балтії, також продажі ведуться в країнах Східної Європи.

Seagate

Слоган: We turn on idias
Один з найбільших виробників жорстких дисків (HDD). Продукція компанії використовується повсюдно, де є комп`ютери й інші устрої, так чи інакше пов`язані зі зберіганням даних Компанія була створена в 1979 році. Першою її продукцією став 5, 25-дюймовий жорсткий диск, що з`явився роком пізніше.

SEAT

Слоган: Auto emoción
Історія цього іспанського виробника автомобілів не блищить славетними іменами або яскравими моделями. Але вона по-своєму цікава й самобутня. Тим більше, що Sociedad Espanola de Automoviles de Turismo — компанія досить добре відома в багатьох країнах миру. Залишила вона свій слід і в історії автоперегонів (WRC і TOCA). 9 травня 1950 року в місті Марторель (Martorell), неподалік від Барселони (Barselona) початку свою діяльність компанія по проведенню автомобілів, заснована при спільній участі Instituto Nacional de Industria (Іспанський Національний Інститут Промисловості) і шести іспанських банків.

Skoda

Slavia (1895)Laurin & Klement (1905)192619261999 Марка автомобілів, що випускаються чеським виробником Škoda Auto. Ставиться до однієї з найстарших автомобільних марок Європи, розмінявши вже більш ста літ Почалося усе ще в 19 столітті в місті Млада Болеслав (Mladá Boleslav), де й донині перебуває головний офіс компанії.

Snickers

Важко уявити собі більш популярну шоколадку, чому Snickers — шоколадний батончик, вироблений компанією Mars, Incorporated. Основу шоколадного батончика становить начинка, зроблена на основі нуги, покритої арахісом і шоколадом, укладена в молочний шоколад. Ця «конструкція» залишається незмінної з 1930 року.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20