Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 
polaroid-logo

Polaroid

Це одна з багатьох невеселих історій про бізнес із числа тих, у яких стрімкий зліт і процвітання компанії переміняється повільним вгасанням з розпачливими спробами реанімації. Таких компаній сотні й тисячі, однак, сьогодні мова йтиме про живу легенду, Оpolaroid. Засновник компанії, Эдвин Лэнд, народився в 1909 році в Бриджпорте (Коннектикут, США).

Pontiac

Pontiac Firebird США — країна легендарних автомобільних брендів, багато з яких існують ще з кінця 19-го століття. І дуже жалко, що тепер деякі з них стають історією, як це трапилося з маркою Pontiac, що припинила своє існування 1 листопада 2010 року Але ж починалася її історія ще в 1893 році, коли хтось Эдвард Мерфи (Edward Murphy) заснував у місті Понтиак, штат Мічиган (Pontiac, Michigan) компанію з назвою Pontiac Buggy Company, що займалася проведенням кінних екіпажів В 1907 році Мерфи, розуміючи, що наступають часи автомобілів, засновує компанію Oakland Motor Car Co.

Porsche

Підприємство Dr. ing. h. c. F. Porsche Gmbh, що споконвічно займалося створенням вузлів і агрегатів для автомобільних компаній, було засновано в 1931 році. У ті роки його засновник Фердинанд Порше ще не замислювався про масове проведення власного автомобіля. Але успішно став робити це для інших.

Prada

Важко напевно знайти людину, що має хоча б віддалена вистава про моду, але при цьому ніколи не чув про Prada. Всесвітньо відомий Будинок Моди займається зараз найрізноманітнішим одягом, як жіночої, так і чоловічий, взуттям, парфумерією й аксесуарами. Бренд Prada красується також і на мобільних телефонах компанії LG (модель LG Prada могла б увійти в історію як перший у світі телефон з пальцеориентированным інтерфейсом), на наручному годиннику.

Pringles

Слоган: Once you pop, the fun don´t stop
Те, що проводиться під цим брендом, звичайно називають чіпсами. Але це не зовсім вірно, цю продукцію вірніше називати незграбним формулюванням «легка картопляна закуска». Справа в тому, що в складі Pringles картоплі лише 40%, решта — пшеничне борошно й крохмаль.

Puma

Компанія Puma, німецький виробник спортивного взуття й реманенту, є одним зі світових лідерів у своїй галузі. Компанія була створено 1 жовтня 1948 Рудольфом Дасслером (Rudolf Dassler). Первісне ім`я фірми звучало як Rudа, від Rudolf Dassler, але пізніше було вирішено замінити його на більш благозвучне Puma, що викликає до того ж близькі зі спортом асоціації зі швидкими й спритними пумами Створенню Puma Schuhfabrik Rudolf Dassler передувала черги подій, докладніше про яких можна прочитати в статті Puma проти Adidas.

Red Bull

Мабуть, найвідоміший у світі енергетичний тонізуючий напій, проведення компанії Red Bull Gmbh. Рецепти, по яких він створювався, відомі в Азії вже досить давно. Заслуга Red Bull Gmbh полягає в тому, що вона адаптувала азіатський напій до європейських реалій, не занадто сильно змінивши основу його рецепта, але не поскупившись на хімію.

Reebok

2014 - 1986 — 2014 1895 — 1986 Слоган: I am what i am your move
Відомий в усьому світі британський виробник спортивного одягу й взуття. Одна з найстарших компаній, що працюють на цей поприще. З 2006 року є підрозділом німецької Adidas. Історія Reebok почалася в далекому 1895 році, коли шевцеві й, по сумісництву, бігунові-аматорові Джозефу Вільяму Фостеру (Joseph William Foster) спадає на думку ідея постачити взуття для бігу шипами, що підвищило б її зчеплення з доріжкою.

Renault

Історія цієї французької автомобільної корпорації почалася ще в далекому 19-м столітті. Почалася, по суті, з майстерні видатного винахідника Луи Рено (Louis Renault). Роль цієї людини в розвитку світу автомобілів переоцінити важко, а то й взагалі неможливо. Починав Луи з капітальної переробки примітивного триколісного транспортного засобу De Dion-Bouton (автомобілем це чудо техніки по наших часах і назвати те важко).

Ritter Sport

Слоган: Quadratisch. Praktisch. Gut! (англ. - The handy chocolate square; рос. — Квадратиш. Практиш. Гут.)
Всесвітньо відома німецька марка шоколаду, що випускається кондитерською фабрикою Alfred Ritter Gmbh & Co. KG, заснованої в 1912 році подружжям Альфредом і Кларою Риттер (Alfred and Clara Ritter). Зовнішній вигляд цих шоколадок пізнаваний, що й запам`ятовується.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20