Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Orbit

Своєю появою ця жувальна гумка зобов`язана Другій світовій війні. Після вступу в неї США проведення величезної країни перемкнулося на військові потреби. Не виключенням була й компанія Wrigley Company, що вже тоді вважалася провідним виробником жувальної гумки. Такі відомі сорти жуйки, як Juicy Fruit, Wrigley`s Spearmint і Doublemint почали проводитися винятково для військових.

Otto

Те, що починалося як повний провал, у підсумку перетворилося у всесвітньо відому компанію. В 1949 році молодий німецький бізнесмен Отто Вернер (Otto Werner) залишився зі складом нерозпроданого взуття — спроба відкриття власного невеликого магазинчика в Гамбурзі минулася повним провалом Однак Отто не став засмучуватися й зумів знайти дуже незвичайний по тем часам вихід.

Pentium

Торговельна марка, під якою випускалося кілька поколінь процесорів Intel х86. Найвідоміша розробка корпорації Intel. Процесори під іменем Pentium розійшлися по світу мільярдами екземплярів Уперше процесор Pentium був представлений публіці 22 березня 1993 року. Це був процесор п`ятого покоління, що разюче відрізнявся від Intel 80486 (процесора четвертого покоління, іменованого в народі 486-м або просто «четвіркою»).

Pepsi

Слоган:Every Generation Refreshes The World refresh Everything something for Everyone it`s the cola pepsi Generation generationext pepsi. The Choice of a New Generation twice as Much for a Nickel
Торговельна марка Pepsi, що сьогодні належить компанії Pepsico Inc, початку свій шлях як аптечний сироп, що сприяє травленню й бадьорому настрою.

Pepsico

Компанія Pepsico — один з найбільших у світі виробників безалкогольних напоїв і різних закусок. Найбільше, звичайно, відома своїм самим популярним продуктом — Пепсі-Колою. Саме з Pepsi-Cola усі й почалося. Більш ста років тому цей популярний напій був придуманий аптекарем Калебом Брэдхемом (Caleb Bradham) з невеликого американського містечка Нью^-Берн.

Philips

Слоган: Sense and simplicity (з 2004 року) Let´s make things better (1995 рік) Корпорація Philips — це один з найбільших у світі (і найбільший у Європі) виробник побутової електроніки. Основні напрямки бізнесу: побутова електроніка, освітлювальні системи й медичне встаткування Історія корпорації нараховує вже більш ста років.

Pirelli

Історія цього, одного з найстарших і найвідоміших європейських виробників, почалася ще в 1872 році в Милане, де й донині перебуває його штаб-квартира. Інженер Джованни Баттиста Пирелли (Giovanni Battista Pirelli) вертається зі Швейцарії, де він отримував освіту. Парубок, якому недавно здійснилося 23 року, палко бажає відкрити власне підприємство, пов`язане із проведенням виробів з гуми.

Pizza Hut

Слогани: Now Your Eating America´s Favorite Pizza
Будучи студентами державного університету в Уичито (Wichita, Kansas), братися Ден і Френк Карни (Dan and Frank Carney) думали не тільки про навчання, але й про власний бізнес. Історія умовчує, чому вони зупинили свій вибір саме на пиццерии. Можливо, через того, що це блюдо було мале відомо в тих місцях.

Planet Express

Слоган: Our crew is replaceable. Your package isn´t.
Бренд відомий практично у всьому дослідженому всесвіті. Це компанія, що займається межгаллактической доставкою вантажів. Заснована в 2961 році геніальним професором і маразматиком Хубертом Фарнсвортом (Hubert J. Farnsworth). Служба Planet Express була створена їм з метою фінансування своїх досить сумнівних досліджень і експериментів різної користі Головною відмінністю компанії від інших подібних є те, що вона береться за будь-яка справу, навіть коли доставка пов`язана із серйозним ризиком для життя екіпажа космічного корабля.

Playboy

Playboy — вихідний по усьому світу журнал для чоловіків. Не все знають (часто навіть регулярні читачі й передплатники журналу бувають приємно здивовані), але Playboy — це не тільки світлини оголених і напівголих жінок, у журналі також розміщаються літературні твори, інтерВ`ю зі знаменитостями, статті на всілякі теми.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20