Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Motorola

Слоган: Intelligence Everywhere hello moto
Ця компанія міцно асоціюється в більшості з мобільними телефонами. Але насправді, спектр Motorola куди багатше й красочнее. Почалося все в 1928 році, коли бізнесмен Стать Галвин (Pol Galvin), зі своїм братом Джозефом Галвином (Josef Galvin) заснував компанію Galvin Manufacturing Corporation.

Naf Naf

Слоган: Le Grand Méchant Look (англ. — The big bad look)
Так, ви зовсім праві — бренд цей, під яким випускається найрізноманітніший модний одяг, був названий на честь Наф-Нафа, самого упертого поросяти з казки про три поросят. Його подвиги настільки впечатлили братів Жерара й Патрика Парьянт (Gerard & Patrick Pariente), що ті розв`язали ввічнити ім`я героїчного юного свина, назвавши на честь його свою компанію Втім, перший магазин братів, відкритий в 1973 році, називався Influence («вплив», «вплив»
).

Nestle

Сімейний герб Генрі Нестле18681938196619881995 Слоган: Good food, good life
Продукція Nestlé уперше з`явилася в 1866 році, фармацевт і хімік зі Швейцарії Генрі Нестле (Henri, уроджений Heinrich Nestlé) займався розробкою суміші з коров`ячого молока, пшеничного борошна й цукру, здатної замінити дитині материнське молоко.

netrider.ua

Інтернет-Лабораторія netrider.ua була створена в 2011 році. Компанія надає послуги хостинга, оренди серверів ( у тому числі й VPS/VDS), реєстрації доменов, створення сайтів, а також рекламні послуги й послуги з наповнення сайтів унікальним контентом (копирайтинг). Як у самої справжньої лабораторії в netrider.ua є самий справжній «завідувач» і головний алхімік, він же директор компанії — Антон Винокурів.

Nikon

Слоган: If the picture matters, the camera matters
Nikon не випадково ставиться до легендарних брендів. Фототехніка, вироблена компанією, завоювала любов сотень тисяч користувачів по усьому світу, як професійних фотографів, так і зелених новачків. Продукція Nikon застосовується повсюдно — крім фотокамер і об`єктивів, компанія випускає й різні оптичні прилади й устрою для обробки зображень Майбутня легенда народилася 25 липня 1917 року, шляхом злиття трьох компаній — Tokyo Keiki Seisaku-Sho`s Optical Division, Iwaki Glass Seisaku-sho і Fujii Lens Seizo-sho.

NVIDIA

Основний напрямок діяльності компанії — розробка й проведення графічних процесорів (GPU). Так само NVIDIA Corporation розробляє медиапроцессоры й чипсети. Вироблені компанією рішення використовуються в мобільних устроях, ігрових консолях, настільних комп`ютерах, а так само суперкомп`ютерах Заснована компанія була в 1993 році.

Olivetti

Всесвітньо відомий виробник комп`ютерів, принтерів, факсів і іншої офісної техніки починав свою діяльність у далекому 1908 році. Саме тоді з`явилася Ing. C. Olivetti & Co., Spa., заснована Камилло Оливетти (Camillo Olivertti) і виробляюча друкарські машинки. Ця компанія перша в Італії почала займатися подібною продукцією.

Olympus

Слоган: Focus on Life Your Vision, Our Future
Відомий японський виробник оптики й фототехніки, електроніки й медичного встаткування. У нас найбільше всього відомий як творець цифрових камер ( як для починаючих користувачів, так і для професіоналів) і цифрових диктофонів (також для різного рівня користувачів). Заснована компанія була 12 жовтня 1919 року.

Opera

Цей норвезький виробник програмного забезпечення для настільних комп`ютерів і портативних систем найбільше відомий завдяки браузеру Opera, а також його мобільним версіям Opera Mini і Opera Mobile. Усе почалося 30 серпня 1995 року, коли двоє колишніх співробітників дослідного центру норвезької телекомунікаційної компанії Telenor розв`язали застосувати накопичені за роки роботи знання для створення власного проекту.

Opium

Слоган: Opium, for those who are addicted to Yves Saint Laurent
Парфуми «Opium» випускаються будинком «Верб Сен-Лоран» (Ives Saint Laurent ) з 1977-го року й уже стали класичним ароматом, пізніше була випущена й менш концентрована туалетна вода з тим же назвою. Загальна ідея аромату, назва й навіть дизайн упакування були схвалене Верб Сен-Лораном, але безпосередніми творцями аромату є парфумери Жан Амик (Jean Amic) і Жан-Луи Сьезак (Jean-Louis Sieuzac).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20