Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Mercedes

Історія цієї легендарної марки почалася в 1900 році, коли Эмиль Еллинек (Emile Jellinek), представник французького підрозділу DMG (Daimler Motoren Gesellschaft), переконав Вільгельма Майбаха (Wilhelm Maybach) назвати новий автомобіль компанії на честь свій дочки — Мерседес. На самому справи, кликали її Адріана Мануэла Рамона Еллинек (Adriana Manuela Ramona Jellinek), прізвисько Мерседес (Mercedes) закріпилося за нею в сімейному колі.

Mexx

Це нідерландський бренд модного одягу. Творець його — бізнесмен Раттан Чадха (Rattan Chadha), по походженню індієць Споконвічно Раттан займався імпортом у Нідерланди одягу із країн Сходу, в основному з Індії. Але душу прагла більшого. И в 1980 році їм були засновано два «модні» бренди: Moustache, під яким продавався чоловічий одяг і Emanuelle — жіночий одяг.

Michelin

Слоган: A better way forward
Всесвітньо відомий виробник шин для велосипедів, мотоциклів, автомобілів різних типів, важкої техніки, спецтехніки й літаків. Крім свого основного бренда володіє ще й такими відомими брендами, як Kormoran, Taurus, B.F. Goodrich і Uniroyal. Відомий Michelin і своїми путівниками (Le Guide Rouge) по різних країнах.

Microsoft

Слоган: Where do you want to go today? (1994 — 2002 роки) Your potential. Our passion. (нинішній слоган)
Всесвітньо відомий виробник програмного забезпечення (ПО) для настільних комп`ютерів, мобільних устроїв, кластерів, серверів і ігрових консолей. Крім програмного забезпечення, компанія займається також проведенням самих ігрових консолей, комп`ютерних маніпуляторів і аудиоплееров.

Miele

Компанія Miele & Cie. була створено в червні 1898 року в селі Херцеброк (Herzebroch) у Німеччині, її заснували два молоді підприємці Карл Милі (Carl Miele) і Рейнхард Цинканн (Reinhard Zinkann), яким на той момент було по 30 років, офіційне проведення молочних сепараторів почалося 1-го липня 1899 року. Підприємці, як це часто буває поділили обов`язки Карл Милі займався проведенням, а Рейнхард Цинканн фінансовою стороною справи й продажами.

Milka

Всесвітньо відомий молочний шоколад. Бренд належить американській компанії Kraft Food. Історія Milka почалася в 1901 році, коли власник великої швейцарської шоколадної фабрики Филип Сушард (Philippe Suchard) представив на суд споживачів новий сорт шоколаду, що містить неабияку кількість молока.

MINI

MINI MokeП`ятдесятиліття MINIMINI Cooper SMini CooperПрапори MINI Перемога в Другій світовій війні дісталася Великобританії занадто дорого. І справа тут не тільки в людських втратах — економіка країни виявилася повністю зруйнованої, якщо не сказати знищеної. Німецькі підводні човни, що методично винищували Королівський флот, і літаки Люфтваффе з їхніми спустошливими нальотами, практично встигнули виконати свою місію по знищенню країни, яку Гітлер уважав головним ворогом Німеччини.

Miramax

Відома американська кінокомпанія. Найбільше прославилася, як творець незалежного кіно, яким займалася з моменту підстави. Тут знімав свої шедеври початківець Квентин Тарантино (Quentin Tarantino) — «Кримінальне чтиво»
, «Убити Білла»
. Побували отут і інші талановиті режисери, були знято багато чудових фільмів — «Дуже страшне кіно», «Банди Нью-Йорка», «Лемент», «Місто гріхів»
… Глядачі, що утомилися від «голивудщины» з її блокбастерами й «милом» із задоволенням дивилися й переглядали ці утвори.

Morgan

Автомобілі цього британського виробника немов би витяглися з початку ХХ століття, лише небагато «подрихтовав», щоб вони відповідали реаліям нашого часу. Це справжня знахідка для цінителів стилю «ретро» і ненависників занадто вуж сучасних технологій. Що й говорити, навіть корпуса цих спорткаров дотепер збираються вручну з дерева — чудовий анахронізм! На сьогоднішній день Morgan Motor Company — єдина компанія працююча в такому стилі Morgan M4 Напевно священик невеликого приходу англійського міста Стік Лейси із графства Херефордшир (Stoke Lacy, Herefordshire, UK), навіть і не припускав, якою дорогою піде його син.

Mortal Kombat

Бренд належить компанії Midway Games, яка спеціалізується на створенні й поширенні відеоігор. Mortal Kombat (MK — саме через «K», а не через «C») — дуже популярна серія ігор-файтингов (, що імітують рукопашний бій між двома персонажами). Гра була споконвічно розроблена для ігрових автоматів, а нині існує винятково для ігрових консолей.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20