Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Lotus

Цей британський виробник гоночних і спортивних автомобілів офіційно почав свою історію в 1952 році. Заснував її автоконструктор Энтони Колин Брюс Чапмэн (Anthony Colin Bruce Chapman). Історія не зберегла інформації, чому компанія була названа іменем настільки екзотичної квітки. Існує думка, що таке було прізвисько подруги Чапмэна ( надалі вона стає його дружиною). Свій перший автомобіль Чапмэн побудував ще в 1948 році.

Louis Vuitton

Бренд Louis Vuitton, один із самих найвідоміших у світі розкоші, сьогодні належить корпорації LVMH (Moët Hennessy — Louis Vuitton). Під іменем Луи Вюиттон проводиться модний одяг, усілякі аксесуари, але особливо ця марка знаменита своїми сумками, сумочками, валізами й іншими саквояжами Луи Вюиттон — це, звичайно ж, ім`я засновника марки.

Malibu (лікер)

Лікер Malibu народився в 1980 році на Кюрасао. По суті своєї це була спрощена варіація алкогольного коктейлю Пинья колада (Piña colada). Malibu — це ром змішаний у певних пропорціях з кокосовими смаковими добавками й цукром. Утримування алкоголю — 21%. Це один з найвідоміших алкогольних брендів Споконвічно масовим проведенням Malibu займалася компанія West Indies Rum Distillery Ltd., пізніше — Diageo.

MANGO

Іспанський бренд модного одягу MANGO народився в 1984 році в Барселоні, де й донині перебуває штаб-квартира компанії. У тому ж місті з`явився й перший магазин — на вулиці Пасео де Грасия (Paseo de Gracia). Компанія, заснована братами Исааком і Нахманом Андиком (Isaac & Nahman Andic), дуже швидко набрала популярність — усього лише роком пізніше був відкритий магазин в іншому місті, цього разу Вваленсии. MANGO замислювався як жіночий бренд, розрахований на покупниць із середнім доходом.

Martini

Слоган: No Martini, no party The right one.
Назва самому популярному у світі вермуту подарував італійський бізнесмен Алессандро Мартіні (Alessandro Martini), що жив у позаминулому столітті. По іронії долі Мартіні зовсім не був геніальним винахідником або барменом, що створив напій, який і донині є предметом шику й розкоші.

Mary Kay

Слогани: Enriching Women´s Lives Краса в деталях
Історія бренда Mary Kay почалася в 13 вересня 1963 року. У п`ятницю, до речі. Мэри Кэй Эш (Mary Kay Ash) була людиною не занадто марновірним. І адже вийшло — всупереч усім марновірствам компанія не тільки не «загнулася», але й стала однієї із самих успішних у своїй сфері Незважаючи на те, що незадовго до відкриття компанії чоловік її помер від інфаркту, Мэри Кэй розв`язала не міняти нічого у своїх бізнес-планах.

Maserati

Слоган: Excellence Through Passion
Найвідоміший італійський виробник спортивних автомобілів. Дана марка належить до легендарних і асоціюється винятково з розкішшю й достатком Своя назва Maserati одержала на прізвище своїх творців — братів Мазерати. Їх було шість людей — Альфьери, Биндо, Марио, Эрнесто, Этторе й Карло (Alfieri, Bindo, Mario, Ernesto, Ettore, and Carlo).

Maybach

Талантливейший німецький інженер Вільгельм Майбах (Wilhelm Maybach) стояв у джерел такої легендарної марки, як Mercedes. Саме він, співробітничаючи з Эмилем Еллинеком (Emile Jellinek) добився того, що ці автомобілі компанії DMG (Daimler-Motoren-Gesellschaft) стали настільки знаменитими. Однак, в 1907 році Майбах залишає компанію.

Mazda

Зараз уже важко собі представити, але історію свою ця японська компанія початку з того, що провадила різні вироби з коркового дерева. Підприємство початок свою діяльність в 1920 році, на чолі з Юдзиро Мацуда (Jujiro Matsuda), вихідцем з не самих багатих верств населення, сином рибалки.

McDonald`s

Слоган: i’m lovin’ it
Найбільша мережа ресторанів швидкого харчування у світі — Mcdonald`s, народилася в Америці в 1948-м року з невеликого ресторанчика, відкритого братами Річардом і Морісом Макдональдами (Richard and Maurice Mcdonald) у Сан Бернардино, Каліфорнія (San Bernardino, California). Кафе для автомобілістів стало приносити дохід, бізнес успішно розбудовувався, а в братів з`являлися всі нові й нові ідеї, не дозволяючи зупинитися на досягнутому.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20