Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Kodak

Легендарний виробник, що так багато зробив для розвитку аматорської світлини. Американська компанія, заснована в 1881 році винахідником Джорджем Истменом (George Eastman), разом з бізнесменом Генрі Стронгом (Henry Strong). Цікаво, що Истмен був простим банківським службовцем.

La Vache Qui Rit

Слоган: A French Favorite Have you laughed today?
Під маркою La Vache Qui Rit (читається приблизно як Ла Ваш Ки Ри
) група компаній Bel Group випускає свій сорт плавленого сиру. Саме цей сорт сиру й зробив компанію відомої, вивів на міжнародний ринок і виділив серед сотень їй подібних. Завод з виробництва сирів Bel у французькому містечку Orgelet був заснований ще в 1865-м року, пізніше з`явилася фабрика в місті Lons-le-Saunier провінції Jura.

Лабораторія Касперского

Антивірус Касперского Один з найбільших як у Росії, так і в усьому світі, творець програмного забезпечення, призначення якого — інформаційна безпека. Продукція призначає як для бізнесу, так і приватних користувачів. Кількість користувачів даного ПО обчислюється вже мільйонами.

Lamborghini

Важко сказати, існувала б сьогодні марка цих легендарних спортивних автомобілів, будь в Энцо Феррари (Enzo Ferrari) небагато більш уживчивый характер… Перш ніж починати розповідь про історію Lamborghini, потрібно повідати спочатку деякі факти з біографії засновника компанії. У роки Другої світової війни Ферруччо Ламборгини (Ferruccio Lamborghini) служив в італійській армії.

Lancia

— А тепер слухай: от іде справжня машина! Лянчия! Вона напевно наздожене й Мерседес і Рено, як вовк пари ягнят. Ти тільки послухай, як працює мотор! Як орган! Эрих Марія Ремарк, «Три товариші»
Італійський виробник автомобілів з довгою й цікавою історією.

LEGO

19551973 Слоган: Play On just Imagine… Найвідоміша у світі іграшка, мрія багатьох маленьких хлопчиків і дівчинок — конструктор LEGO з`явилася в Данії, королівстві дитячих казок, на батьківщині Гансу-Християна Андерсена. Здається, саме там, у країні із чарівною атмосферою, з любоВ`ю до світу дитинства, повинен був з`явитися чудовий конструктор, там його змогли придумати й оцінити належним чином.

Lenovo

Слоган: New World. New Thinking (натяк на слоган IBM – Think!)
Thinkpad: The all-day notebook (слоган лінійки ноутбуків Thinkpad)
Китайський виробник різноманітних готових комп`ютерних систем — десктопов, ноутбуків, нетбуков, неттопов, планшетних комп`ютерів, смартфонов і КПК. Входить у п`ятірку провідних комп`ютерних виробників.

Lexus

Під цим брендом випускає автомобілі класу «люкс» компанія Toyota Motors Corporation. Споконвічно вони орієнтувалися на ринок США, на який і донині робиться основний упор. Ідея експансії «люксовой» частки ринку зародилася в керівництва Toyota ще на початку 80-х років. Роботи почалися в 1983 році.

Lincoln

Слоган: Reach higher
До початку 1917 року інженер і винахідник Генрі М. Лиланд (Henry M. Leland) покинув колись засновану їм компанію Cadillac, що от уже з десяток років належала General Motors. Причина догляду була досить прозаїчною. У Європі щосили палахкотала Перша світова війна, що обіцяло принести солідний куш будь-якої компанії, що почне торгувати з ворогуючими сторонами.

Logitech

Історія Logitech почалася в 1981 році, саме в той період, коли комп`ютерна миша тільки-тільки починала своє переможний хід у молодому ще світі персональних комп`ютерів. Заснували компанію, яка спочатку займалася проведенням винятково даним типом маніпуляторів, Дениел Борел (Daniel Borel), Пьерлуиджи Запакоста (Pierluigi Zappacosta) і Джакомо Марини (Giacomo Marini).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20