Бренди по тагу: відомі бренди

Бренди по тагу:
відомі бренди

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

3M

20-і роки 30-і роки 40-і роки 50-і роки 60-і роки Американська інноваційно-виробнича компанія, що провадить найширший спектр усілякої продукції (такі компанії називають диверсифікованими) — у масі своєї, це всілякі дріб`язки, що повсякденно використовуються будинку й в офісі: клейкі стрічки, губки для миття, блокноти, різні дріб`язки для графічних робіт, записувані оптичні диски, а колись і дискети.

Acer

У Тайваневі дуже багато комп`ютерних компаній, але дуже мало таких, які зуміли виявити такий великий вплив на комп`ютерний ринок, як це зробила Acer, що провадить готові системи, ноутбуки й, з недавніх пор, ще й смартфоны. У список виробленої продукції входять також проекційне встаткування, побутова електроніка й різна периферія й комплектуючі , Що Стала нині однієї з найвпливовівших корпорацій, Acer Group веде свій початок від невеликої комп`ютерної компанії Mulitech International, заснованої Стеном Ши (Stan Shih) в 1976 році.

Actimel

Актимель — це продукція французького концерну Danone. Кисломолочний напій, що відрізняється втримуванням особливих лактобактерий, іменованих L. Casei Imunitass (кожна пляшечка містить порядку 10 мільярдів цих бактерій). По завіреннях виробника, завдяки наявності цієї живності, споживаючи Актимель можна значно підвищити захисні властивості свого організму.

Acura

27 березня 1986 року було створене відділення концерну «Honda Motors» у США назва, що одержала, «Acura Automobiles Division». На момент виходу марки японські автомобілі довели покупцям свою надійність і економічність, тепер же керівники Honda задумали вийти на ринок престижний, дорогих автомобілів, таких як європейські BMW, Volvo.

Adidas

Sport StyleSport Heritage (1971)Sport Perfomance (1949) Слогани: «Impossible is Nothing» “Join the Party”
Історія бренда Adidas – найбільшого виробника спортивного взуття, одягу й реманенту, починається в 1948-м року, коли два брати Адольф (Adolf) і Рудольф (Rudolf) Дасслеры (Dassler), не знайшовши загальної мови, розв`язали зруйнувати сімейне підприємство, широко відому в той час фірму-виробника спортивному взуття Dassler.

Adobe

Американська компанія-розроблювач програмного забезпечення. Творець таких відомих програм, як Photoshop і Illustrator, так само мови опису сторінок Postscript і популярного формату документів Portable Document Format — PDF, для читання якого використовується повсюдно розповсюджена програма, як Adobe Reader. Усе почалося саме Postscript, який почав розроблятися Джоном Уорноком (John Warnock) співробітником, що був, компанії Evans & Sutherland.

Amazon

Історія цього найбільшого інтернет-магазину (втім, вірніше буде ретейлера) почалася 16 липня 1995 року. Створив його бізнесмен Джефф Безос (Jeffrey Preston «Jeff» Bezos). Споконвічно продавалися винятково книги, пізніше, до 1998 року асортименти був розширений — спочатку в нього додали аудио-, а після й відеопродукцію.

Apple

Слоган: Think Different
Насправді про цю компанію легко можна написати кілька важких книг. Без перебільшення можна сказати, що Apple – одна із самих яскравих технологічних компаній, що пачками з`являлися в 70-х роках минулого століття Історія « фруктової компанії» містить у собі чимало фольклорних мотивів.

Ariel

Бренд, що належить компанії Procter & Gamble (P&G). Під ним випускаються кошти для прання, в основному порошок. Популярний у Європі, країнах СНД і Азії, а також деяких країнах Латинської Америки. У США не продається; там у всю лютує інший бренд від P&G – Tide, відомий також і в наші широтах Історія бренда Ariel почалася в другій половині 60-х років.

Athlon

Торговельна марка приналежна компанії AMD. Під нею випускаються продуктивні процесори для персональних комп`ютерів Уперше світ довідався про Athlon 23 червня 1999 року. Саме тоді Advanced Micro Devices представила серйозного конкурента Pentium III. Нові процесори досить швидко знайшли своїх шанувальників.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20