Бренди по тагу: періодика

Бренди по тагу:
періодика

De Filmkrant

Найбільший у Нідерландах щомісячник для широкої аудиторії, присвячений кінематографу ( по більшій частині нідерландському, але й не забуваючи про світовий) і всьому, що з ним зв`язане. Обкладинка номера 307, лютий 2009на задньому плані найбільший у Роттердамі кінотеатр На сторінках Filmkrant публікуються анонси й огляди нових фільмів, розглядається їхній вплив на культуру.

NPG

Слоган: The worls´s best science and medicine on your desktop
Велике міжнародне видавництво, що спеціалізується винятково на публікаціях наукових журналів. Входить до складу великої видавничої групи Macmillan Publishers Ltd, заснованої у Великобританії ще в 1843 році й, у свою чергу частиною, що є, компанії Verlagsgruppe Georg von Holtzbrinck Gmbh. Журнали й бази даних, видавані NPG, охоплюють самий широкий спектр різних напрямків.

PC Magazine

Цей, один з найвідоміших журналів, що оповідають про комп`ютерну техніку, починав свою діяльність у січні 1982 року. Тобто, саме в той час, коли комп`ютери вже встигнули стати досить популярними й затребуваними серед домашніх користувачів. Комп`ютерна індустрія розбудовувалася швидко, кількість читачів росла й уже через рік товщина PC становила 400 сторінок (деякі номери — 600 і більш).

Навколо світу

В 1861 році відбулася одна примітна подія — у Санкт Петербургові почав виходити новий географічний журнал «Вокругъ світла». Це один з найстарших науково-пізнавальних журналів у світі. Заснував його знаменитий російський видавець і книгопродавец Маврикій Осипович Вольф. Причиною для його випуску стало бажання видавця розширити аудиторію своєї продукції, його розуміння запитів читачів того часу, «дозрілих» для подібної періодики За півтора сторіччя журнал пережив кілька епох, встигнув з російського стать радянським, а потім і знову російським.