Бренди по тагу: мережне встаткування

Бренди по тагу:
мережне встаткування

D-Link

Слоган: Building Networks for People
Тайваньский розроблювач виробник мережного і телекомунікаційного встаткування відомий в усьому світі. Компанія створює як професійне встаткування, так і недорогі рішення для будинку або малого офісу Історія D-Link не блищить якими-небудь яскравими фактами.

HP

Слоган: Invent
Історія цієї компанії бере свій початок в 1934 році. Саме тоді познайомилися два випускники Стэндфордского Університету — Білл Хьюлетт (Bill Hewlett) і Дэйв Паккард (David Packard). Обоє з дипломами інженерів-электронщиков. Ідея заснувати компанію виникла спонтанно.

Huawei

Слоган: Green Communications, Green Huawei, Green World
Китайська телекомунікаційна компанія (одна з найбільших, поряд з ZTE). Нею проводиться різне мережне встаткування, мобільні телефони, термінали, спеціалізоване програмне забезпечення. Причому, в основі всього перерахованого вище лежать власні розробки.

Huawei Symantec

Слоган: To build Harmonious Information World
В 2007 році компанії Huawei і Symantec домовилися про створення спільного підприємства, діяльність якого обертається навколо розробки й реалізації продуктів забезпечення мережної безпеки й систем зберігання даних. Результатом стала поява в 2008 році Huawei Symantec Technologies (HST).