Бренди по тагу: ноутбуки

Бренди по тагу:
ноутбуки

 1 2 3 

Acer

У Тайваневі дуже багато комп`ютерних компаній, але дуже мало таких, які зуміли виявити такий великий вплив на комп`ютерний ринок, як це зробила Acer, що провадить готові системи, ноутбуки й, з недавніх пор, ще й смартфоны. У список виробленої продукції входять також проекційне встаткування, побутова електроніка й різна периферія й комплектуючі , Що Стала нині однієї з найвпливовівших корпорацій, Acer Group веде свій початок від невеликої комп`ютерної компанії Mulitech International, заснованої Стеном Ши (Stan Shih) в 1976 році.

Alienware

Американський виробник комп`ютерів і ноутбуків. Продукція компанії відрізняється винятково високою продуктивністю й орієнтована насамперед на геймеров і користувачів, яким потрібна більша обчислювальна потужність (наприклад, для 3 D-Моделювання, обробки звуку й відео). Складання походить із комплектуючих сторонніх виробників.

Dell

Dell, Purely You. Dell. Uniquely You. (використовується в Австралії) Easy as Dell. Be direct.
Історія цієї компанії — одного із провідних виробників ноутбуків, нетбуков, десктопов, серверів, а так само смартфонов — це, насамперед, історія її засновника Майкла Делла (Michael Dell). Його життя є ідеальною ілюстрацією до справдженої «американської мрії». Народився Майк в 1965 році в Х`юстоні, штат Техас (Houston, Texas).

Digital Storm

Слоган: performance, support, and value
Американський виробник ігрових комп`ютерів — десктопов і ноутбуків. Взагалі в США досить багато компаній, що займаються подібною продукцією (наприклад ibuypower або Smoothcreations). Покупець може вибирати серед величезної кількості настроювань і нюансів — зовнішній вигляд, потужність процесора, обсяги накопичувачів… Такий підхід дозволяє споживачеві вибрати комп`ютер повністю задовольняючий саме його запитам Digital Storm Black|ops Компанія працює з 2001 року, почавши свою діяльність у гаражі.

Durabook

Слоган: Built Tough, Built to Last Born to be durable
Марка, під якою випускає свої захищені ноутбуки американська компанія Gammatech. Моделі ці, корпуси яких виконані з магнієвих сплавів і постачені гумовими вставками, відрізняються підвищеною стабільністю до шкідливого впливу навколишнього середовища.

Easynote

Лінійка ноутбуків компанії Packard Bell (починаючи з 2008 року — дочірня компанія Acer). Easynote BG46 Ноутбуки Easynote, як і вся інша продукція компанії, націлені на масового споживача. Отут немає професійних рішень, хоча є моделі з гарною продуктивністю. Основний натиск робиться на простоту й зручність використання, а також незвичайний і привабливий (хоча й не занадто видатний) дизайн.

Fujitsu

Fuji Electric Limited; F - Furukawa, S - Siemens (1935-1961)Fujitsu Kabushiki Kaisha (1962-1971)«Peace», «Passion», «Purity» (1972-1988)1989 Слоган: The possibilities are infinite
Японська корпорація, великий виробник комп`ютерної техніки, електроніки й кліматичної техніки Історія цього могутнього холдингу з дуже складною структурою почалася ще в 1935 році, 20 червня.

Gammatech

Великий американський виробник ноутбуків. Позиціонує себе як найбільший у світі постачальник інноваційних моделей (втім, у наших широтах компанія мало відома). Gammatech однієї з перших почала випускати захищені ноутбуки, розраховані на використання в умовах, не прийнятних для настільки складної електроніки Починала компанія наприкінці 80-х років минулого століття.

HP

Слоган: Invent
Історія цієї компанії бере свій початок в 1934 році. Саме тоді познайомилися два випускники Стэндфордского Університету — Білл Хьюлетт (Bill Hewlett) і Дэйв Паккард (David Packard). Обоє з дипломами інженерів-электронщиков. Ідея заснувати компанію виникла спонтанно.

IBM

International Time Recording Company (1888)Computing Scale Company of America (1891)Tabulating Machine Company (1911)1924194719561972 Слоган: Think!
Це не просто відома компанія, це щось більше. Почавши задовго до комп`ютерної ери, вона не тільки вплинула на сучасні комп`ютери — IBM по суті створила їхній сучасний вигляд. Є компанії, історія яких уміщається в кілька абзаців.

 1 2 3