Бренди по тагу: канцелярські товари

Бренди по тагу:
канцелярські товари

Cross

Продукція Cross — це, насамперед, елітні пишучі приналежності, стильні, функціональні й не рідко дорогі. В основний асортименти входять пір`яні ручки, ручки-роллеры, кулькові ручки й олівці. Крім цього випускаються різні канцелярські приналежності, що також ставляться до розряду елітних: органайзеры, чохли для візитних і кредитних карток, футляри для документів, брелоки, запонки й т.п.

Faber-Castell

Заснована ще в 1761 році, німецька компанія Faber-Castell є самим старим у світі виробників канцелярських приналежностей. Історія зберегла ім`я засновника. Це був ремісник Каспар Фабер (Kaspar Faber ) Штейн, що проживав у сільці (Stein), що передмістях Нюрнберга (а до 1945 року це німецьке місто було відоме, насамперед майстрами, що історично проживали там), що й займався проведенням меблів.

KOH-I-NOOR

Заснована в 18 столітті, чеська компанія KOH-I-NOOR HARDTMUTH є одним з найстарших виробників художніх, шкільних, канцелярських приналежностей і приналежностей для дозвілля. Але особливою славою користуються її олівці Компанія була заснована в 1790 році, у Відню, австрійцем Йозефом Хардтмутом (Joseph Hardtmuth).

Letts

Слоган: The diary experts
Бренд, під яким компанія Charles Letts & Co. Limited от уже сотні років випускає ділові ежедневники. Уважається, що ім`я Letts – синонім ежедневника. Воно й не дивно, адже засновник цієї компанії, по суті, є винахідником цього важливого аксесуара. Підраховане, що 40% ежедневников в усьому світі — проведення Letts. Усе почалося ще в далекому 1796 році, коли Джон Леттс (John Letts) відкрив канцелярський магазин у пасажі Лондонської Королівської Біржі (London`s Royal Exchange).

Tombow

Японський виробник усіляких канцелярських приналежностей. Найбільше відомий завдяки своїм письмовим приладдя — ручкам і олівцям Історія почалася ще в 1913 році, коли Хороносуке Огава (Harunosuke Ogawa) заснував компанію по проведенню олівців, яку назвав на честь себе — Harunosuke. Однак, розуміючи, що для просування продукції поза Японією буде потрібно більш звучна назва, Хоноросуке в 1927 році зареєстрував бренд Tombow.