Бренди по тагу: нетбуки

Бренди по тагу:
нетбуки

 1 2 

Acer

У Тайваневі дуже багато комп`ютерних компаній, але дуже мало таких, які зуміли виявити такий великий вплив на комп`ютерний ринок, як це зробила Acer, що провадить готові системи, ноутбуки й, з недавніх пор, ще й смартфоны. У список виробленої продукції входять також проекційне встаткування, побутова електроніка й різна периферія й комплектуючі , Що Стала нині однієї з найвпливовівших корпорацій, Acer Group веде свій початок від невеликої комп`ютерної компанії Mulitech International, заснованої Стеном Ши (Stan Shih) в 1976 році.

Dell

Dell, Purely You. Dell. Uniquely You. (використовується в Австралії) Easy as Dell. Be direct.
Історія цієї компанії — одного із провідних виробників ноутбуків, нетбуков, десктопов, серверів, а так само смартфонов — це, насамперед, історія її засновника Майкла Делла (Michael Dell). Його життя є ідеальною ілюстрацією до справдженої «американської мрії». Народився Майк в 1965 році в Х`юстоні, штат Техас (Houston, Texas).

Easynote

Лінійка ноутбуків компанії Packard Bell (починаючи з 2008 року — дочірня компанія Acer). Easynote BG46 Ноутбуки Easynote, як і вся інша продукція компанії, націлені на масового споживача. Отут немає професійних рішень, хоча є моделі з гарною продуктивністю. Основний натиск робиться на простоту й зручність використання, а також незвичайний і привабливий (хоча й не занадто видатний) дизайн.

Eee

Слоган: Easy to Learn, Work and Play
Лінійка ультрапортативних устроїв компанії ASUS. Найбільше популярна завдяки нетбукам — власне кажучи, свій переможний хід по миру, нетбуки почали саме з появи наприкінці 2007 року мініатюрної моделі ASUS Eee 701 з 7-дюймовим екраном Історія знавала чимало проектів, автори яких обіцяли створити ноутбук за 200 доларів.

HP

Слоган: Invent
Історія цієї компанії бере свій початок в 1934 році. Саме тоді познайомилися два випускники Стэндфордского Університету — Білл Хьюлетт (Bill Hewlett) і Дэйв Паккард (David Packard). Обоє з дипломами інженерів-электронщиков. Ідея заснувати компанію виникла спонтанно.

Ideapad

Лінійка ноутбуків компанії Lenovo. Моделі цієї лінійки ориентированны, насамперед, на масового споживача ( на противагу іншій лінійці — Thinkpad, орієнтованої насамперед на бізнес-користувачів). У серію входять три види ноутбуків: S — нетбуки Y — моделі із широкоформатним екраном U — ультракомпактні, але з високою продуктивністю Про створення нової серії Lenovo оголосила на початку 2008 року.

Lenovo

Слоган: New World. New Thinking (натяк на слоган IBM – Think!)
Thinkpad: The all-day notebook (слоган лінійки ноутбуків Thinkpad)
Китайський виробник різноманітних готових комп`ютерних систем — десктопов, ноутбуків, нетбуков, неттопов, планшетних комп`ютерів, смартфонов і КПК. Входить у п`ятірку провідних комп`ютерних виробників.

Mouse Computer

Японський виробник і продавець настільних комп`ютерів, ноутбуків, нетбуков, неттопов і різної комп`ютерної периферії. Входить до складу холдингу MCJ Holding Company. Продукція під цим брендом широко поширена на території Японії. У США, Європі й країнах СНД практично невідома Створюються й реалізуються системи різних конфігурацій, для рішення завдань різного рівня — від простих і тихих офісних систем, до високопродуктивних ігрових монстрів (бренд G-Tune).

MSI

Слоган: Insist on the best
Тайваньский виробник усіляких комп`ютерних комплектуючих і готових систем. Входить до числа провідних виробників материнських плат і відеокарт. Крім комп`ютерної техніки, випускається також і невеликий відсоток побутової електроніки Створена компанія була в 1986 році.

Samsung

Слоган: Digitally Yours
Samsung Group — один з найбільших конгломератів у світі бізнесу, на його батьківщині, у Південній Кореї для таких фірм використовують слово «чобол» («chaebol»). Чобол – це велика фінансово-промислова група, що переважно належить однієї родині й пов`язана з урядовими колами.

 1 2