Бренди по тагу: мобільні телефони

Бренди по тагу:
мобільні телефони

 1 2 3 

Continental Mobiles

Британська компанія, котоая займається створенням ексклюзивних версій серійних смартфонов таких виробників, як Apple, RIM (Blackberry), Samsung і Nokia. Ідея проста — береться продуктивний смартфон і облачається в корпус виготовлений з дорогоцінних металів і прикрашений дорогоцінними матеріалами (рубіни, смарагди, натуральна шкіра рідких тварин).

Cseries

У серію «З» компанія Nokia включать усі що відносить до класу недорогих телефонів. Ці моделі відрізняються досить простим дизайном і не занадто просунутим функціоналом. Головний упор при їхнім створенні робиться на зниження вартості Оскільки цільова аудиторія Cseries молодь, багато уваги приділяється соціальним мережам і їм подібним ресурсів.

Dopod

Слоган: Enjoy Mobility
Китайська компанія, виробник смартфонов і комунікаторів, що працюють під керуванням Windows Mobile і Google Android. Dopod була засновано 1 червня 2002 року. У тому ж році з`являється й перший комунікатор компанії, що одержав невигадливу назву Dopod 686 (у його основу ліг устрій від Qtek — модель Qtek 1010).

DUOS

Лінійка мобільних телефонів компанії Samsung. Головна відмітна риса — наявність двох приймально-передавачів, що дозволяє використовувати відразу дві активні Sim-Карти Gsm-Операторів Перший Samsung DUOS з`явився в 2007 році — слайдер SGH-D880. Надалі лінійку поповнили моноблоки й телефони із сенсорним керуванням («тачфоны»).

Eseries

Лінійка мобільних телефонів компанії Nokia, позиционируемая виробником як рішення для бізнесу. Дизайн і технічна складова даних моделей розроблені таким чином, щоб забезпечити максимум зручностей при роботі з бізнесов-додатками. Багато уваги приділене використанню електронної пошти.

Fly

Мобільні телефони під маркою Fly не можна назвати самими популярними. Однак, вони досить відомі, оскільки гарантують користувачеві висока якість, привабливий функціонал при досить консервативній ціні. Найбільше відомі вони в СНД і країнах, що розвивати. У цьому випадку споживачі мають справу з «віртуальним виробником», коли британська компанія Meridian Group, займається лише дизайном і маркетингом — вона замовляє свою продукцію в сторонніх Oem-Збирачів і продає її потім під брендом Fly. Перші телефони Fly з`явилися в продажі в 2003 році (сам бренд зареєстрований в 2002).

Gresso

Російський виробник ексклюзивних устроїв і аксесуарів класу «люкс». Заснована компанія була в 2005 році. Як торговельна марка зареєстрована у Швейцарії. Першу свою продукцію — мобільний телефон лінійки Gresso Avantgarde — представила в 2007 році. З перших же моделей компанія залучила до себе пильна увага своїм нестандартним підходом.

Huawei

Слоган: Green Communications, Green Huawei, Green World
Китайська телекомунікаційна компанія (одна з найбільших, поряд з ZTE). Нею проводиться різне мережне встаткування, мобільні телефони, термінали, спеціалізоване програмне забезпечення. Причому, в основі всього перерахованого вище лежать власні розробки.

INQ

Виробник мобільних телефонів, дочірня компанія китайської Hutchison Whampoa. Поки що модельний ряд виробника не занадто великий. Головною особливістю даних телефонів, є їх «прив`язка» до соціальних мереж — Facebook, Twitter. За замовчуванням установлені всі необхідні додатки ( у тому числі й для Skype), адаптовані до скромних можливостей мобільних телефонів.

Just5

Слоган: simple features
Далеко не всім користувачам потрібні смартфоны або мобільні телефони з безліччю можливостей. Багатьох цілком улаштовує звичайний телефон, здатний лише робити дзвінки так відправляти SMS, не блукаючи при цьому по нетрях неясного й заплутаного меню. Ну а якщо в користувача поганий зір або проблеми з моторикою пальців, то хотілося б ще щоб клавіші устрою, так само як і символи на екрані були великими (подібні устрої часто називають «бабушкофоны», натякаючи тим самим на їхню аудиторію).

 1 2 3