1 2 3 4 

Acer

У Тайваневі дуже багато комп`ютерних компаній, але дуже мало таких, які зуміли виявити такий великий вплив на комп`ютерний ринок, як це зробила Acer, що провадить готові системи, ноутбуки й, з недавніх пор, ще й смартфоны. У список виробленої продукції входять також проекційне встаткування, побутова електроніка й різна периферія й комплектуючі , Що Стала нині однієї з найвпливовівших корпорацій, Acer Group веде свій початок від невеликої комп`ютерної компанії Mulitech International, заснованої Стеном Ши (Stan Shih) в 1976 році.

Aerocool

Слоган: Be Cool! Be Aerocool!
Тайваньский виробник комп`ютерних комплектуючих, а саме корпусів, різних систем охолодження, блоків живлення (PSU) і всіляких аксесуарів для всього цього добра. Компанія була заснована в 2001 році. Американське представництво з`явилося роком пізніше.

Asrock

Слоган: «Asrock is solid as rock» Asrock — компанія молода, але, що вже завоювала багато шанувальників по усьому світу. Вона була заснована в 2002 році в Тайпее (Тайвань). Компанія займається проведенням материнських плат, головною особливістю яких є низька ціна, при відмінному виконанні Asrock — дочірня компанія Asustek Computer (ASUS), відомого виробника комп`ютерної техніки й комплектуючих.

ATI

Колись дуже відомий у комп`ютерному середовищі бренд. Ця канадська компанія прославилася завдяки продуктивними відеокартами, які були дуже шановні в геймерской середовищу. Проводилися відеокарти під брендом Radeon, що нині належать компанії AMD. Заснована компанія була 20 серпня 1985 року, у місті Маркхам, що в канадській провінції Онтаріо (Markham, Ontario, Canada).

Barrakuda

Сімейство жорстких дисків, що випускаються компанією Seagate. Створюються для використання, в основному, в офісних і домашніх рішеннях. HDD Barrakuda відрізняються дуже гарною продуктивністю, при доступній ціні Швидкість обертання шпинделя в гнітючого кількості цих моделей становить 7200 про/хв.

BFG

Слоган: «The Gamers´ Choice!»
Американська компанія, що займається, в основному, проведенням дорогих ігрових відеокарт, побудованих на основі графічних процесорів NVIDIA. Так само BFG выпусает материнські плати, блоки живлення для комп`ютерів, готові ігрові системи й різні комп`ютерні аксесуари BFG виникла на уламках збанкрутілої компанії Visiontek, що колись займався відеокартами.

Biostar

Виробник комп`ютерних комплектуючих, так званого «другого ешелону». Крім материнських плат відеокарт і різних аксесуарів, випускаються також і компактні готові системи для промислового використання Компанія початку свою діяльність в 1986 році. Споконвічно єдиною її продукцією були материнські плати форм-фактору ХТ.

Cheetah

Лінійка високопродуктивних жорстких дисків (HDD) компанії Seagate. Дані моделі мають досить скромні, як на теперішній час, обсягами, відрізняючись винятково високою швидкістю роботи й надійністю. Це рішення для серверів і спеціальних систем Представлені «гепарди» були в жовтні 1996 року.

COUGAR

Слоган: Developed in Germany COUGAR – Your power
COUGAR GERMANY — німецький підрозділ Compucase Global (HEC Group). Під брендом COUGAR випускаються комп`ютерні корпуси, блоки живлення ( у тому числі універсальні для ноутбуків), а також супровідні аксесуари й комплектуючі. Збираються й готові системи, іменовані COUGAR-PC, створені з використанням компонентів від сторонніх виробників Продукція COUGAR розрахована на користувачів, що бажають мати продуктивну, але в теж час тиху систему.

Cyrix

Слоган: Advansing the Standart
Про цю компанію зараз мало хто пам`ятає. Але ж у свій час Cyrix Corporation прославилася тим, що намагалася конкурувати на ринку мікропроцесорів, з такими компаніями, як Intel і AMD. Правда, не дуже успішно. Компанія з`явилася в 1988 році, у місті Ричардсон, штат Техас, США (Richardson, Texas, USA).

 1 2 3 4