Бренди по тагу: наладонные комп`ютери

Бренди по тагу:
наладонные комп`ютери

CLIE

Наладонные комп`ютери компанії Sony. Лінійка CLIÉ (читається як « кли-ай») проіснувала з 2000 по 2005 роки Усі моделі CLIÉ працювали під керуванням Palmos (Garnet OS) починаючи з версії 3,5 по версію 5,2. Саме ці моделі зробили звичним у цій області кольорові екрани високого дозволу й просунуті мультимедійні функції.

ipaq

Під цією назвою випускаються КПК і комунікатори компанії HP. Раніше цей бренд належав Compaq Computer Corporation, яка була поглинена НР в 2001 році. Hewlett-Packard ipaq 214 Устрою ipaq з`явилися у квітні 2000 року. Споконвічно й завжди вони працювали під керуванням операційної системи Windows Mobile (втім, що тільки не встановлювали на них умільці).

Newton

Свій перший кишеньковий комп`ютер Apple створила ще задовго до того, як з`явилися iphone і ipad. Розробки кишенькового комп`ютера почалися ще в 1987 році. Перший Newton з`явився в продажі в 1993 році. Це було принципово нове явище на ринку й тодішній СЕО Apple – Джон Скалли (John Sculley), навіть придумав для нього спеціальна назва.

Zire

Серія бюджетних наладонников компанії Palm. У серію входили моделі від самої примітивної з монохромним екраном ( по суті, не КПК, а просто просунутий органайзер), так і моделі з кольоровим екраном і розширеними мультимедійними можливостями Завдяки своїй невисокій вартості, Zire були досить популярними, у тому числі й на території СНД.