Бренди по тагу: десктопы

Бренди по тагу:
десктопы

 1 2 

Acer

У Тайваневі дуже багато комп`ютерних компаній, але дуже мало таких, які зуміли виявити такий великий вплив на комп`ютерний ринок, як це зробила Acer, що провадить готові системи, ноутбуки й, з недавніх пор, ще й смартфоны. У список виробленої продукції входять також проекційне встаткування, побутова електроніка й різна периферія й комплектуючі , Що Стала нині однієї з найвпливовівших корпорацій, Acer Group веде свій початок від невеликої комп`ютерної компанії Mulitech International, заснованої Стеном Ши (Stan Shih) в 1976 році.

Alienware

Американський виробник комп`ютерів і ноутбуків. Продукція компанії відрізняється винятково високою продуктивністю й орієнтована насамперед на геймеров і користувачів, яким потрібна більша обчислювальна потужність (наприклад, для 3 D-Моделювання, обробки звуку й відео). Складання походить із комплектуючих сторонніх виробників.

Bebox

Унікальний комп`ютер, що проводився в період з 1990 по 1997 роки компанією Be, Inc. Працювали ці устрої тільки під керуванням спеціально створеною операційною системою Beos. BeBох відрізнялися підвищеною продуктивністю, многопроцессорностью й порівняно низкою собівартістю. З 1995 року випускалися моделі із двома процесорами Powerpc 603/603е, проведення Motorola.

Dell

Dell, Purely You. Dell. Uniquely You. (використовується в Австралії) Easy as Dell. Be direct.
Історія цієї компанії — одного із провідних виробників ноутбуків, нетбуков, десктопов, серверів, а так само смартфонов — це, насамперед, історія її засновника Майкла Делла (Michael Dell). Його життя є ідеальною ілюстрацією до справдженої «американської мрії». Народився Майк в 1965 році в Х`юстоні, штат Техас (Houston, Texas).

HP

Слоган: Invent
Історія цієї компанії бере свій початок в 1934 році. Саме тоді познайомилися два випускники Стэндфордского Університету — Білл Хьюлетт (Bill Hewlett) і Дэйв Паккард (David Packard). Обоє з дипломами інженерів-электронщиков. Ідея заснувати компанію виникла спонтанно.

IBM

International Time Recording Company (1888)Computing Scale Company of America (1891)Tabulating Machine Company (1911)1924194719561972 Слоган: Think!
Це не просто відома компанія, це щось більше. Почавши задовго до комп`ютерної ери, вона не тільки вплинула на сучасні комп`ютери — IBM по суті створила їхній сучасний вигляд. Є компанії, історія яких уміщається в кілька абзаців.

ibuypower

Слоган: We build it, You play it
Відома у США компанія (повна назва ibuypower Computer), що займається складанням надпотужних мультимедійних і ігрових комп`ютерних систем з готових комплектуючих сторонніх виробників. Спільне підприємство з American Future Technology Corporation (ATF). IBUYPOWER з`явилася в 1996 році.

imac

Комп`ютер класу « усе-в-одному», вироблений компанією Apple Computers. По своєму легендарна модель, якої призначено було зіграти одну із ключових ролей в історії відродження компанії, ставши фундаментом до успіху Apple у секторі домашніх комп`ютерів В 1998 році свежевернувшийся в Apple Стив Джобс представив публіці щось досить незвичайне — комп`ютер-моноблок, виконаний у досить екстравагантному дизайні, щодо недорогий, але, що містив у собі багато цікаві нововведення.

Lenovo

Слоган: New World. New Thinking (натяк на слоган IBM – Think!)
Thinkpad: The all-day notebook (слоган лінійки ноутбуків Thinkpad)
Китайський виробник різноманітних готових комп`ютерних систем — десктопов, ноутбуків, нетбуков, неттопов, планшетних комп`ютерів, смартфонов і КПК. Входить у п`ятірку провідних комп`ютерних виробників.

Mouse Computer

Японський виробник і продавець настільних комп`ютерів, ноутбуків, нетбуков, неттопов і різної комп`ютерної периферії. Входить до складу холдингу MCJ Holding Company. Продукція під цим брендом широко поширена на території Японії. У США, Європі й країнах СНД практично невідома Створюються й реалізуються системи різних конфігурацій, для рішення завдань різного рівня — від простих і тихих офісних систем, до високопродуктивних ігрових монстрів (бренд G-Tune).

 1 2