Бренди по тагу: фотоапарати

Бренди по тагу:
фотоапарати

 1 2 

Canon

Слоган: You can — Canon
Історія цієї відомої нині всім і кожному, хто взагалі знає, що таке фототехніка, компанії почалася в 1933 році, коли два молоді японські інженери — Горо Йошида (Goro Yoshida) і Сабуро Учида (Saburo Uchida), створили невелику лабораторію Seiki Kogaki Kenkyujo. Небагато пізніше вона буде перейменована в Precision Optical Instruments Laboratory.

Coolpix

Бренд, під яким випускає цифрові фотоапарати компанія Nikon. У цій лінійці немає ні однієї дзеркальної камери. Більшість моделей Coolpix призначені або для початківців, або для невимогливих користувачів. Хоча є устрої, які можуть зацікавити й «просунутих» користувачів, які в чинність їм одним відомих причин не стали купувати професійне встаткування.

Cyber-shot

Лінійка цифрових камер компанії Sony. Також під цим брендом випускаються й мобільні телефони Sony Ericsson (окрема серія «З», раніше входили в серію « ДО»), відмітною рисою яких є наявність поліпшеної камери Роботи над цифровими камерами Cyber-shot почалися в 1995 році. В 1996 році з`являється перша камера — модель DSC- F1 з дозволом 0,3 мегапікселя.

EOS

Лінійка дзеркальних камер компанії Canon, колись плівкових, тепер цифрових. EOS — абревіатура від Electro-Optical System
. Також Эос — богиня ранкової зорі в давньогрецькій міфології, правда доподлинно невідомо, чи спеціально японці добилися цього співзвуччя Canon EOS 550D (2010 рік) Будучи дзеркальними, камери EOS по визначенню не підходять для починаючих користувачів.

Exilim

Бренд, під яким випускає компактні цифрові камери компанія Casio. У лінійку Exilim входять моделі з найрізноманітнішими можливостями, що підходять як для початківців, так і для вимогливих користувачів, які в чинність яких-небудь причин не прагнуть здобувати професійну апаратуру.

IXUS

Лінійка фотоапаратів компанії Canon, усі моделі якої мають ультракомпактні розміри, обмежену функціональність і розраховані на непрофесійних і невимогливих користувачів. Бренд з`явився в 1996 році. Споконвічно під ним випускалися плівкові фотоапарати, тепер же винятково цифрові.

Leica

Ernst Leitz GmbhLeica Microsystems GmbhLeica Geosystems AGLeica Camera AG Коли найперша Leica (модель так і називалася — Leica I) була представлена в 1925 році на весняному Лейпцігському ярмарку, то вона не зуміла навіть залучити до себе вартої уваги. Мініатюрний устрій по визначенню не зацікавило професійних фотографів.

Lumix

Lumix – бренд, під яким випускаються цифрові камери Panasonic. Історія лінійки почалася в 2000 році, коли була укладена угода між японської Matsushita Electric Industrial Co., Ltd. (тоді Panasonic був усього лише брендом, що належали цієї компанії) і німецької Leica Camera AG. Японська електроніка й німецька оптика виявилися гарною комбінацією ( принаймні так затверджують багато користувачів фотоапаратів Lumix). Lumix DMC-GF1 одержав золоту медаль від DIWA(Digital Imaging Websites Association) Перша модель з`явилася вже в 2001 році.

Mamiya

Слоган: Master of the medium
Японський виробник професійних цифрових студійних фотокамер, а також різного фото- і оптичного встаткування. Компанія досяглася популярності завдяки своїм среднеформатным камерам. Деякі з них стали справжніми легендами, наприклад модель Mamiya RZ67.

 1 2