Бренди по тагу: комп`ютерна периферія

Бренди по тагу:
комп`ютерна периферія

1 2   

Infocus

Слоган: The Big Picture
Американська компанія, що провадить проекційну техніку — цифрові проектори й аксесуари до них. Продукція компанії містить у собі портативні моделі, проектори для бізнесу й домашніх кінотеатрів. Випускається техніка для користувачів різного рівня.

Lexmark

Слоган: «Customers for Life» «Print Lexmark» «Print less and save more» «Lexmark, We’re Always Working» «True, Image, Always» ( використовується на впакуваннях продукції) …
Один із провідних виробників у світі, що займається розробкою й проведенням рішень печатки. Корпорація відома своїми струминними й лазерними принтерами, багатофункціональними устроями (МФУ), а так само аксесуарами й видатковими матеріалами для них Дата підстави — березень 1991 рік, коли в IBM було ухвалене рішення відмовитися від бізнесу по проведенню принтерів.

Mouse Computer

Японський виробник і продавець настільних комп`ютерів, ноутбуків, нетбуков, неттопов і різної комп`ютерної периферії. Входить до складу холдингу MCJ Holding Company. Продукція під цим брендом широко поширена на території Японії. У США, Європі й країнах СНД практично невідома Створюються й реалізуються системи різних конфігурацій, для рішення завдань різного рівня — від простих і тихих офісних систем, до високопродуктивних ігрових монстрів (бренд G-Tune).

Oki

Слоган: Open up your dreams
Японський виробник різних електронних устроїв, напівпровідників і мікросхем, телекомунікаційного встаткування. У нас найбільше відомий, завдяки своїм принтерам різних типів, МФУ, копіювальним машинам і факсимільним апаратам, виробленим підрозділом OKI Printing Solution. Історія компанії нараховує вже більш ста років.

PLEOMAX

Pleo Слоган: «A sensible bit of Samsung»
Бренд PLEOMAX належить компанії Samsung. Під цією маркою випускаються всілякі дріб`язки, без яких обійтися в повсякденному житті було б досить проблематично. Це носії інформації (оптичні диски й дискети), комп`ютерна периферія (миші, клавіатури, веб-камери й таке інше), батарейки й акумулятори для побутової електроніки, а так само різні лампочки для освітлювальних приладів Хоча з реалізацією продукції Samsung ніколи не виникало проблем, в 2003 році було ухвалене рішення про створення компанії Pleomax.

Razer

Слоган: For gamers. By gamers.
Американський виробник ігрової ганьби-энд переферии для комп`ютерів: комп`ютерних мишей, клавіатур, гарнітур, а також аксесуарів для них. Причому, у створенні й тестуванні всього цього беруть участь не тільки інженери, але й професійні геймеры, з якими Razer співробітничає з перших днів свого існування Компанія була заснована в 1998 році.

Trust

Слоган: No Trust No Glory! Life is More! Trust us
Нідерландський виробник різної дрібної комп`ютерної периферії. Компанія випускає миші, клавіатури, графічні планшети, сумки й підставки для ноутбуків, камера^-камери-веб-камери, Usb-Хабы й таке інше. Продукція ця відрізняється низькою ціною й непоганою якістю.

Wacom

Слоган: Open up. Sense more
Японська компанія виробник, що веде, графічних планшетів. Власне кажучи, графічні планшети — її винахід. Як, не без частки хвастощів, заявляє сама компанія (реклама планшета Bamboo), нею було заново винайдене перо. І частка істини в цьому є Компанія була заснована в 1983 році.

1 2