Бренди по тагу: комп`ютерна периферія

Бренди по тагу:
комп`ютерна периферія

 1 2 

A4tech

Тайваньский виробник комп`ютерної периферії, найбільше відомий завдяки маніпуляторам — мишкам і клавіатурам. Також випускаються веб-камери, Usb-Хаби, звукові стовпчики, гарнітури та інші корисності 5-in-1 Internet Phone Keyboard KIPS-900A (зображення з офіційного сайту) Компанія заснована в 1987 році.

Acer

У Тайваневі дуже багато комп`ютерних компаній, але дуже мало таких, які зуміли виявити такий великий вплив на комп`ютерний ринок, як це зробила Acer, що провадить готові системи, ноутбуки й, з недавніх пор, ще й смартфоны. У список виробленої продукції входять також проекційне встаткування, побутова електроніка й різна периферія й комплектуючі , Що Стала нині однієї з найвпливовівших корпорацій, Acer Group веде свій початок від невеликої комп`ютерної компанії Mulitech International, заснованої Стеном Ши (Stan Shih) в 1976 році.

APC

У нас ця компанія найбільше відома як виробник UPS – джерел безперебійного харчування для комп`ютерів і периферії, ИБП. Але це лише невелика частка виробленої продукції, так сказати, видима вершина айсберга. APC займається створенням рішень енергозабезпечення й кондиціювання відповідальних систем.

Canon

Слоган: You can — Canon
Історія цієї відомої нині всім і кожному, хто взагалі знає, що таке фототехніка, компанії почалася в 1933 році, коли два молоді японські інженери — Горо Йошида (Goro Yoshida) і Сабуро Учида (Saburo Uchida), створили невелику лабораторію Seiki Kogaki Kenkyujo. Небагато пізніше вона буде перейменована в Precision Optical Instruments Laboratory.

D-Link

Слоган: Building Networks for People
Тайваньский розроблювач виробник мережного і телекомунікаційного встаткування відомий в усьому світі. Компанія створює як професійне встаткування, так і недорогі рішення для будинку або малого офісу Історія D-Link не блищить якими-небудь яскравими фактами.

Edimax

Слоган: «Networking People Together»
Тайваньский виробник різного мережного встаткування. Компанія була заснована в 1986 році й на сьогоднішній день є однієї з найбільших у своїй галузі. Найбільше впевнено почуває себе на своїй батьківщині, а також у країнах СНД і східної Європи.

Epson

Слоган: Exceed your vision
Підрозділ концерну Seiko Group. Відомий виробник комп`ютерної периферії (особливо прославилися принтери, з яких усі й починалося), готових комп`ютерних систем ( як десктопов, так і ноутбуків), а також проекторів. Почалося все з компанії Daiwa Kogyo Ltd з японського міста Сува округу Нагано (Suwa, Nagano), що історично займався годинними механізмами.

Freeagent

Лінійка зовнішніх жорстких дисків (External HDD) компанії Seagate. Ці моделі створюються для використання в невеликих офісах і будинку, як рішення для зберігання інформації й створення резервних копій Головними відмітними рисами лінійки є висока швидкість роботи, низький рівень шуму й привабливий пізнаваний зовнішній вигляд.

Genius

Слоган: «Live with Ideas»
Бренд цей не можна віднести до одному із самих шановних. Але до одному з найвідоміших можна. Практично всі, хто хоч як те пов`язаний з комп`ютерами хоч одного разу чув про «Genius». Продукия вихідна під цим іменем — це комп`ютерна периферія й комплектуючі самих різних типів: від мишей до моніторів і материнських плат Бренд був засновано 3 листопада 1983 року.

HP

Слоган: Invent
Історія цієї компанії бере свій початок в 1934 році. Саме тоді познайомилися два випускники Стэндфордского Університету — Білл Хьюлетт (Bill Hewlett) і Дэйв Паккард (David Packard). Обоє з дипломами інженерів-электронщиков. Ідея заснувати компанію виникла спонтанно.

 1 2