Бренди по тагу: всюдиходи

Бренди по тагу:
всюдиходи

Bombardier

Bombardier Inc. (вимовляється як «бомбардье») — канадський конгломерат, що випускає залізничну й авіаційну техніку. Входить у список Fortune Global 500. Компанія починала як виробник снегоходов і всюдиходів Засновник компанії, Жозеф-Арман Бомбардье (Joseph-Armand Bombardier) ще будучи підлітком побудував свій перший, нехай навіть і не занадто вдалий, снегоход — по суті, примітивні сани з автомобільним двигуном.

Hummer

Hummer H3Hummer H2Hummer H1 Слоган: Like Nothing Else
При першому ж погляді на масивні всюдиходи Hummer стає ясно, що без військових отут не обійшлося. І дійсно, в основі цивільної модифікації лежить армійський джип HMMWV (High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle — Высокомобильное Багатоцільовий Транспортний Засіб), відомий також і як HUMVEE («Хамви»). В 1979 році армія США оголосила тендер на створення «ідеального» джипу для армійських потреб.

УАЗ

Слоган: УАЗ — Природа Руху (на експорт: UAZ — Natural Drive)
Ведучий російський виробник повнопривідних автомобілів. Випускаються моделі, призначені для рішення різних завдань: класичні позашляховики, мікроавтобуси й невеликі вантажівки Своєю появою УАЗ «зобов`язаний» Великій Вітчизняній війні.

Watercar

Компанія, що прославився на увесь світ як творець найшвидших автомобілів-амфібій У джерел Watercar, Inc. коштує хтось Дейв Марч (Dave March), що заснував в 1976 році невелику майстерню з ремонту автомобілів. Згодом невелике підприємство перетворилася в Fountain Valley Body Works — одну з найбільших і шановних у тих місцях контору, якої вона залишається й у наші дні.